Džiaugsmas. Lariza Bachmachy (9 kl.)
Džiaugsmas. Lariza Bachmachy (9 kl.)
Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo logotipas.
Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo logotipas.

Baigiasi antras mėnuo nuo „Gimtojo Rokiškio“ redakcijos inicijuoto tarptautinio projekto starto. Balandyje jaunieji kūrėjai teikė darbus tema „Už ką aš myliu Lietuvą (Rumuniją)“, o visą gegužę Rokiškio ir Boršos vaikai rinko gražiausius lietuvių ir rumunų tautų žodžius, įprasminančius tautiškumą, meilę savo kraštui ir jo žmonėms.

Boršos jaunųjų kūrėjų išrinkti gražiausi tautos žodžiai, atvaizduoti darbuose, – džiaugsmas, namai, gamta, nacionaliniai patiekalai, draugystė.

Borsa 2
Namai. Sorina Hojda (11 kl.)
Borsa 5
Draugystė. Alina Viktoria Mihali (9 kl.)
Borsa 3
Gamta. Daiana Timis (11 kl.)
Borsa 4
Tradiciniai valgiai. Daiana Timis (11 kl.)

Kviečiame kurti
Rokiškio ir Boršos jaunųjų kūrėjų bendrame projekte „Nauji veidai: kuria Rokiškio ir Boršos vaikai“ kviečiami aktyviai dalyvauti rajono mokyklų, gimnazijų, ikimokyklinių įstaigų jaunieji kūrėjai.
Birželio mėnesio tema „Aš – lietuvis (rumunas)“. Kviečiame kurti drąsiai, naudoti kuo įvairesnes formas ir medžiagas. Darbuose (piešiniuose, nuotraukose, iš augalų sudėliotose mozaikose, o gal net patiekaluose ar aprangoje) gali žaismingai atsispindėti svarbiausi valstybės simboliai, papročiai, tradicijos ir kiti elementai, saviti ir būdingi tautai. Kviečiame aktyviai dalyvauti visus, turinčius pomėgį kurti.
Redakcija iš visos širdies dėkoja projekto dalyviams ir juos kuruojantiems pedagogams. Jaunųjų kūrėjų darbus stebėkite „Gimtojo Rokiškio“ svetainėje www.grokiskis.lt (horizontalioje temų eilutėje reikia spragtelti dešinėje esančią nuorodą „Daugiau“: stulpelyje yra tema „Nauji veidai: kuria Rokiškio ir Boršos vaikai“. Čia rasite viską apie projektą ir jaunųjų kūrėjų darbus).
Darbus redakcijai tema „Aš – lietuvis (rumunas)“ kviečiame siųsti nuo birželio 1 iki 23 d., kad spėtume parengti projekto puslapį paskutiniam mėnesio šeštadieniui. Darbų laukiame adresais: aldona.minkeviciene@gmail.com, dalia.ziboliene@grokiskis.lt

bangenis

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie