KKSC nuotr.

25 m greitašauda puikiai sekėsi Hubertui Jankauskui. Jis surinko 506 taškus ir, užėmęs antrąją vietą, pateko į rungties finalą. Finale Hubertas šaudė maksimaliai susikoncentravęs ir po penkių šaudymo serijų kartu su Alfonsu Izutavičiumi dalinosi 3–4 pozicijas. Po papildomo persišaudymo šią dvikovą laimėjo rokiškėnas, kuriam atiteko trečiosios vietos taurė tarp vienuolikos rungtyje dalyvavusių sportininkų.

Gulint 60 šūvių geriausią rezultatą tarp vaikinų pademonstravo Tomas Pivoras, į Rokiškio KKSC sportuoti atvykstantis net iš Molėtų. Tomas su 584,1 taško užėmė 9-ąją poziciją. Jauniausias varžybų dalyvis Orestas Šedys (583,8 tšk.) finišavo 10-as tarp 24 sportininkų. Buvęs Rokiškio KKSC auklėtinis Ąžuolas Jankauskas užėmė antrąją vietą.

Tarp merginų to paties pratimo geriausią rezultatą pademonstravo Rūta Pauliukaitė (573,5 tšk.) – 8 vieta tarp 16 sportininkių. Pirmą kartą į finalą pateko Egidija Danytė, ji šaudydama mažo kalibro šautuvu iš trijų padėčių užėmė 8 vietą.