Gimtasis Rokiškis RSS Kanalai

RSS Kanalai

Kas yra RSS?

RSS (Really Simple Syndication) yra technologija, skirta iš įvairių interneto informacijos šaltinių surinkti ir susisteminti naujausią įvairiapusišką informaciją.

Nauda

Atitinkamos programos pagalba galima automatiškai sekti naujų straipsnių norimose rubrikose publikavimą neužeinant į interneto puslapius ar kitus įvairius interneto informacijos šaltinius bei surinkti ir susisteminti periodiškai atnaujinamą naujausią įvairiapusišką informaciją, naujienas: straipsnio pavadinimas, jo trumpas aprašymas (anotacija), nuoroda į straipsnį internete bei publikavimo data.

RSS failų peržiūra

RSS sąsaja pateikiamos informacijos peržiūros programos paprastai vadinamos agregatoriais. Jos surenka medžiagą iš dominančių šaltinių, susistemina ir pateikia ją vartotojui. Visų programų veikimo principas daugmaž vienodas: pirmiausia įvedamas kanalo adresas, agregatorius periodiškai atsisiunčia naujienas į kompiuterį,- belieka jas perskaityti. Gaunamą informaciją galima grupuoti į kategorijas, perskaitytas ar nedominančias žinutes – paslėpti ar panaikinti.

Mes rekomenduojame kelias programas, kurių užtenka naujienų peržiūrai: FeedDemon, feedly, The Old Reader, selfoss … Taip pat galima naudoti kitų programų (Google Chrome, Opera, Firefox, Thunderbird) galimybes atvaizduoti RSS informaciją.

Pasirinkite ką norite prenumeruoti:

Naudojimo sąlygos

Turiniui, pateikiamam RSS formatu, galioja tos pačios sąlygos kaip ir visam turiniui, pateikiamam tinklapyje “Gimtasis Rokiškis”. RSS – nemokama paslauga, teikiama privačiam nekomerciniam naudojimui. Bet koks kitoks panaudojimas be raštiško UAB “Gimtasis Rokiškis” leidimo yra draudžiamas. Neleistina redaguoti ar keisti tinklapyje pateikiamos informacijos tekstą, turinį, nuorodas. RSS paslauga gali būti naudojama tik be apribojimų susiejant su atitinkamu straipsniu www.grokiskis.lt serveryje be jokių tarpinių puslapių ar kito tarpinio turinio. “Gimtasis Rokiškis” pasilieka teisę nutraukti vieno ar visų RSS kanalų paslaugą bet kuriuo metu ar pareikalauti nustoti atvaizduoti, platinti ar kitaip naudoti bet kurį ar visus RSS kanalus. “Gimtasis Rokiškis” neprisiima atsakomybės už pasekmes naudojantis RSS paslauga skaitant, integruojant interneto puslapiuose ar kitais būdais.