„Gimtojo Rokiškio“ redakcija

„Gimtojo Rokiškio“ redakcija

Kas yra „Gimtasis Rokiškis“

Pagrindinis žinių apie Rokiškio kraštą šaltinis. Tris kartus per savaitę skaitytojus pasiekia informacija apie įvykius savo krašte, aktualūs straipsniai ir komentarai, politikos, verslo, žemės ūkio, kultūrinės, socialinės, teisėsaugos naujienos.

Esame išskirtiniai informacijos skleidėjai savo krašte, nes vieninteliai Rokiškio aktualijas pateikiame šalies įvykių kontekste. Laikraštis leidžiamas nuo 1944 metų. Tai išskirtinė Rokiškio rajone žiniasklaidos priemonė, sukaupusi tokią ilgametę patirtį. Tai istorijos metraštis, turintis išliekamąją vertę ateities kartoms, perduodantis rokiškietišką savimonę, kultūrą bei tradicijas.

Dabartinė „Gimtojo Rokiškio“ komanda – tarsi vienas objektyvus ir patikimas žmogus, kuriam būdinga stebėti, analizuoti įvykius, puoselėti kultūrą, atsakingai kurti ateitį, vienyti ir burti visuomenę. „Gimtojo Rokiškio“ prekės ženklas valdo internetinį naujienų portalą www.grokiskis.lt, taip sudarydamas sąlygas didžiausiam Rokiškio krašto žmonių pasiekiamumui.

Kas yra www.grokiskis.lt

Tai aukščiausią tinklalapio autoritetą tarp kitų Rokiškio krašte veikiančių informuotojų turintis naujienų portalas, skirtas rokiškėnams bei po Lietuvą ir pasaulį išsibarsčiusiems kraštiečiams. Tai nuolat ir nuosekliai pildomas įvykių metraštininkas, kuriame, be aktualijų, pateikiamos politikos, verslo, ūkio, kultūros, jaunimo, sporto, bendruomenių, kriminalų krašto žinių rubrikos. www.grokiskis.lt – tai galimybė vienoje vietoje rasti naujausią informaciją apie skelbimus, paslaugas, renginius.

www.grokiskis.lt verslui

Tai galimybė talpinti reklamos banerius, skelbimus bei užsakomuosius straipsnius ne tik į laikraštį, bet ir portalą www.grokiskis.lt. Pagal „google analytics“ 2016 metais jį aplankė per 370 000 unikalių skaitytojų (2 mln. 316 tūkst. atsivertimų). Tai didžiausia Rokiškio krašte informacijos sklaida.

Spaudos platintojai

Plačiau puslapyje prenumerata

varnienenesp

Lina Varnienė

tel. 8 650 22 137

Aušra Danienė

Aušra Danienė

tel. 8 630 01 230

Jolanta Baltrušienė

Jolanta Baltrušienė

tel. 8 650 15 039

640-modesta-mezginaite-420x420

Modesta Mezginaitė

tel. 8 650 19 534

Laimutė Lekandrienė

Laimutė Lekandrienė

tel. 8 650 67 179