Tarptautinio jaunųjų kūrėjų projekto „Nauji veidai: kuria Rokiškio ir Boršos (Rumunija) vaikai“ spalio mėnesio tema sulaukė didžiulio dėmesio. Prie projekto spalyje prisijungė daug naujų veidų: tiek iš mūsų rajono, tiek ir iš Boršos. Kūrėjai rudens spalvas piešė, klijavo, eiliavo, kūrė darbus iš gamtos dovanų ir rudens spalvas, išpuošusias miestus, kaimus ir miškus,  fotografavo. Visi darbai, kaip jau įprasta,  talpinami  į „Gimtojo….“ internetinę svetainę, nes dėl jų gausybės laikraštyje vietos per mažai net šiems darbams paskyrus antrąjį teminį puslapį.

Pirmoji „Rudens spalvos“ darbų dalis publikuota praėjusį šeštadienį, o šiandien – kitų autorių darbai.

„Gimtasis…“ siunčia didžiausią „Ačiū“ visiems projekto dalyviams ir kviečia kurti lapkričio mėnesio tema:  „Langas, pro kurį matau pasaulį“. Ši tema, kaip ir ankstesnės, plati kūrybai ir fantazijoms: kviečiame piešti, klijuoti mozaikas, fotografuoti įspūdingus gamtos vaizdus, kurti eiles.

Jūsų darbų laukiame iki lapkričio  23 d. Darbus siųskite adresu: aldona.minkeviciene@gmail. com. Jeigu kyla neaiškumų,  skambinkite tel. 8 620 78 248.  

Galerijoje – jaunųjų kūrėjų darbai tema „Rudens spalvos“

Prie Dirdų

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Bianca Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Bianca
Bianca

I like to see some of my photos here. Nice project!