Trečiokai mažiesiems draugams pristatė aktyvius stalo žaidimus. K. Jasinevičienės nuotr.

„III klasės mokinius, „Codesudijos“ būrelio narius aplankė Obelių lopšelio-darželio ikimokyklinio ugdymo „Boružėlių“ grupės vaikučiai, lydimi auklėtojų Kristinos Jasinevičienės ir Inos Kondratienės. Trečiokai valandai tapo mokytojais. Jie mažiesiems draugams pristatė aktyvius stalo žaidimus, kurių metu lavinamas informatinis, loginis, erdvinis mąstymas. Pradinukai mokė projektuoti erdvines figūras magnetinėmis detalėmis, iš smulkių detalių kurti iliustracijas, sprendė problemas-dėliojo statinio kubelius, kad rutuliukas be kliūčių galėtų išriedėti iš labirinto. Taip pat kūrė mozaikas iš itin smulkių detalių, kurios buvo nepaklusnios. Tačiau didžiausio susidomėjimosulaukė mažųjų informatikų pristatyti „Cozmo“ ir „LegoWeDo2.0“ robotukai, kurie patys važiavo, juokėsi, pyko“, – veiklą komentavo trečiokų mokytoja Dalia Skeirienė.

Kelionės po loginio mąstymo šalį pabaigoje būsimų mokinių kelionių lapai virto virtualia realybe. Tam buvo naudojama „Quiver“ programėlė. Kiekvienas vaikas savo nuspalvintą piešinį galėjo pamatyti 3 D formatu.

Pasak mokytojos, renginys pasiteisino, nes vaikai ne tik mokėsi bendrauti, bendradarbiauti, jausti atsakomybę už mažesnį, bet ir mokydami mokėsi mokytis.

 

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie