Kaip pasirinkti kvalifikuotą įmonę, šalinančią bet kokius šaldytuvų gedimus?

Žinoma, daug paprasčiau surasti profesionalius meistrus didmiestyje, kurie sutaisys šaldytuvą Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ar kitame didesniame mieste. Tačiau ne vien tai yra svarbu. Kaip žinia, tokių darbuotojų paieška užima nemažai laiko. Jeigu norite, kad atsitikus nelaimei galėtumėte iš karto susisiekti su patikimais profesionalais, pasirūpinkite jų kontaktais vos pajusite, jog šaldytuvas lyg ir kažkaip ne visai gerai veikia. 

Didelis pliusas – ilgametė darbo patirtis ir turimų klientų bei prekės ženklų vardai, kurių gaminius įmonė remontuoja. Jeigu jūsų pasirinkti meistrai turi bent poros dešimtmečių praktiką, jų klientai yra ne tik pavieniai asmenys, bet ir didesnės įmonės ir jie be vargo taiso tokius garsių gamintojų šaldytuvus kaip Liebherr, Samsung, Beko, Zanussi, LG ir kitus, tuomet galite būti ramūs, jog reikalų turėsite su patikimais darbuotojais. 

Ne ką mažiau svarbu ir tai, kokias dar paslaugas teikia remonto įmonė. Gali būti, jog jums patiems atvežti į dirbtuves didesnį šaldytuvą gali būti šiek tiek sudėtinga. Jeigu meistrai siūlo klientams atvežti šaldymo techniką į  remonto centrą ir nemokamai diagnozuoti gedimus bei padeda užsisakyti reikiamas detales ir komponentus tuo atveju, kai norite remonto darbus atlikti patys, tuomet jums tai gali būti labai naudinga ir, be abejo, pigiau. Jeigu vistiek labiau pasitikite profesionalų darbu, patikėkite savo šaldytuvo taisymą jiems. 

Jokiu būdu neskubėkite nurašyti savo nenaujos technikos ir pulti pirkti naujos. Dažnai net ir sudėtingesni gedimai, kai meistras žino, kaip greičiau juos pašalinti, gali kainuoti visai nebrangiai. Ne tik sutaupysite savo pinigus, bet ir prisidėsite prie šiomis dienomis taip propaguojamo tvaraus vartojimo. 

Požymiai, skelbiantys, jog šaldytuvas veikia ne pilnu pajėgumu

Egzistuoja tam tikri požymiai, kurie skelbia, jog šaldytuvas jau pradeda streikuoti. Tikrai būtų protinga tokiu atveju išsikviesti meistrą į namus. Galimas dalykas, jog gedimas dar visai menkutis ir pareikalaus minimalaus laiko ir išlaidų, kad tuos gedimus pašalinti. Taigi, štai tokie tie požymiai:

  • Kaupiasi vandens lašai. Vandens lašai ant išorinių šaldytuvo sienelių rodo, jog šaldytuvas netinkamai vėsinamas. Tokiu atveju pirmiausia reikėtų kruopščiai apžiūrėti šaldytuvo durelių gumą ar ji nesusidėvėjusi ir ar nesikaupia pelėsis. Jeigu vandens lašai randasi ant vidinių šaldytuvo sienelių, tuomet problema gali būti gerokai rimtesnė. Tikriausiai blogai veikia šaldytuvo temperatūros nuostatos. Iškyla grėsmė tiems produktams, kurie turi trumpą  galiojimo laiką. 
  • Šaldytuvas veikia pernelyg triukšmingai. Jeigu jūsų šaldytuvas yra dar palyginti visai naujas, jo įsijungimo ir išsijungimo garsai turi būti beveik visai negirdimi. Paprastai tokie prietaisai yra su linijiniu inverteriniu kompresoriumi, sumažinančiu triukšmingumą 25 proc. Tačiau ir senesni šaldytuvai negali pranokti kitų rutininių namų garsų. Jeigu tai vyksta jūsų namuose, ieškokite priežasties.
  • Maistas sugenda greičiau nei paprastai. Dar vienas ženklas, rodantis, kad šaldytuvas veikia netinkamai – greičiau gendantis maistas. Tą puikiai galima nustatyti gėrimų butelių pagalba. Jeigu skysčiams atvėsinti reikia daug daugiau laiko nei paprastai, vadinasi šaldytuvas neveikia visu pajėgumu. Tai ne tik labai nepatogu, bet ir ne ekonomiška, nes jums teks mokėti didesnes sąskaitas už elektros energiją, o šaldytuvas, panašu, greitu laiku rimtai streikuos.
  • Formuojasi ledo sluoksnis. Šiuolaikiniai šaldytuvai tikrai neturėtų turėti tokių problemų. Tai rimtas signalas apie netinkamą įrenginio veikimą, ypač, jei jį atitirpinote visai neseniai. 

Užs.R0244

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: