Visas plokštines medžiagas patogiausia pirkti internetinėje parduotuvėje: https://www.ulmas.lt/lt/plokstines-medziagos/osb-plokstes/osb-3.

Kuo gali būti naudinga neapdailinta MDP plokštė?

Neapdailinta medžio drožlių plokštė yra pagaminta iš įvairių rūšių medžių drožlių ir pjuvenų. Jos yra sumaišomos su formaldehido dervomis, paskui gautas mišinys yra suslegiamas ir nušlifuojamas. Šios rūšies plokštės tinka ir sausoje, ir drėgnoje aplinkoje, jos atlaiko ir didesnes apkrovas, todėl jos naudojamos interjero apdailoje ir baldų gamyboje.

Jas yra kur kas ekonomiškiau naudoti vietoje medžio masyvo, ypač durų ir minkštų baldų gamyboje, dengiant grindis, šios plokštės tinka ir statybose. Tad jas renkasi taupūs ir praktiški žmonės.

Už ką vertinamos osb plokštės?

Osb plokštės yra panašios sudėties kaip ir MDP plokštės, tik yra tvirtesnės už jas ir gražiau atrodo. Jas gaminant medienos drožlės suslegiamos ir klijuojamos statmenai, po to apdorojamos karščiu. Todėl jos pasižymi dideliu tvirtumu.

Puiku ir tai, kad šios plokštės leidžia pigiai sukurti gana malonų akiai dizainą. Be to, jos yra atsparios drėgmei ir karščiui, todėl yra pritaikomos tiek namų, tiek garažo, tiek ūkinės paskirties patalpų aplinkoje.

Kur labiau tiks medienos plaušo, o kur fanerinės plokštės?

MDF plokštės yra gaminamos iš medienos plaušų ir juos rišančių medžiagų, šių kaip ir kitų plokščių gamyboje yra naudojamas poveikis aukštu slėgiu ir labai aukšta temperatūra. Jas labai patogu frezuoti, dažyti ir lakuoti bei išgauti įvairiausių formų detales. Dėl šių savybių MDF plokštės yra naudojamos baldų bei apdailos detalių gamyboje.

O faneros plokštės yra gaunamos suklijavus ir suspaudus bei paveikus karščiu kelis medienos sluoksnius. Dėl to kad fanera iš dalies išlaiko medienos struktūrą, ji yra atspari dideliam spaudimui. Jos plokštės yra ne tik stebėtinai tvirtos, bet jas yra labai lengva dažyti ar lakuoti. Todėl puikiai tinka baldų gamybai, grindų, sienų bei laiptų dangai.

 Užs. R0229

 

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: