ESO nuotr.

Gedimai labai sudėtingi

Didelis sniego kiekis pridarė labai daug žalos, nes jo neatlaikiusios medžių šakos ir patys medžiai krisdami nutraukė arba smarkiai apgadino oro linijas. Kai kurie gedimai yra labai sudėtingi ir imlūs laikui, informavo ESO atstovė. „Skaičiuojame, kad Panevėžio regione tokių taškų, kur reikės atlikti paprastesnius arba sudėtingus remonto darbus yra 180“, – sakė R. Juodkienė.

Dirba kelios dešimtys brigadų

R. Juodkienės teigimu, Panevėžio, kaip ir Utenos, regione dirba kelios dešimtys brigadų – jų skaičius gerokai viršija įprastinį.

„Darbų daug ir jie imlūs laikui, tad gyventojų prašome apsišarvuoti kantrybe, kol atnaujinsime elektros energijos tiekimą. Mūsų darbuotojai dirba nuo ankstyvo ryto ir tęs darbus iki nakties, kad elektros energijos tiekimas būtų atstatytas kaip įmanoma greičiau“, – sakė įmonės atstovė.

Gelbės generatoriai ir urėdijos

R. Juodkienė užtikrino, kad informacija yra keičiamasi su savivaldybėmis. Ji ragina pranešti, kur kritiškai svarbu atnaujinti tiekimą artimiausiu metu. „Ten ieškosime galimybių pajungti generatorius. Prašome pagalbos ir vietinių urėdijų, kad padėtų nupjauti kelią pastojusius medžius ir su technika galėtume privažiuoti prie pažeistų elektros linijų“, – sakė R. Juodkienė.

Kaip skelbėme, rajono ugniagesiai iš pat ryto fiksuoja gausybę pranešimų apie nuvirtusius medžius, užtvertus kelius ir intensyviai atlieka gelbėjimo darbus.

ESO nuotr.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: