blank
A. Stanio nuotr.

Bibliotekoje

Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriuje gruodžio 1–24 d. – adventinis kalendorius lange „Jei širdyje tiki Kalėdų stebuklu…“

Kiekvieną dieną pirmojo atėjusio skaitytojo laukia staigmena! Gruodžio 3, 10, 17, 24 ir 31 d., ketvirtadieniais, kalėdinių istorijų traukinukas atvyks į Rokiškio bibliotekos „Facebok“ paskyrą su vis nauja istorija!

Muziejuje

Rokiškio krašto muziejus jau trečius metus organizavo vaikų ir jaunimo meninės kūrybos konkursą „Kalėdų atvirukas“. Šiųmečio konkurso tema – „Šventė Rokiškio dvare“. Organizatoriai sulaukė dalyvių ne tik iš savojo rajono, bet ir Kauno bei Visagino. Beje, Visagino „Atgimimo“ gimnazijos moksleivės dalyvauja nuo pat pirmojo konkurso ir yra tapusios jo laureatėmis.

Konkursinių darbų parodą buvo planuota surengti Kalėdų pašto namelyje, tačiau dabartinė situacija muziejininkus skatina ieškoti naujų formų. Todėl atvirukai iki pat Trijų karalių bus demonstruojami savivaldybės lauko ekrane bei Rokiškio krašto muziejaus feisbuko puslapyje. Čia iki gruodžio 10 d. reikėtų spausti PATINKA labiausiai patikusiems atvirukams – daugiausia patiktukų surinkusio darbo autoriui atiteks virtualių lankytojų prizas!

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

 

Prie Dirdų
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments