blank
A. Burnickas. A. Minkevičienės nuotr.

– Prie savivaldybės administracijos vairo esate vos aštuntas mėnuo. Imdamasis šių pareigų  numanėte, koks darbas laukia?

– Įsivaizdavau. Bet negalvojau, kad bus tiek daug skirtingų aspektų. Sukausi politikoje, dirbau rajono tarybos nariu, maniau apie administravimą nemažai žinantis. Bet stebėti iš šalies – viena, ir visai kita, kai sėdi į konkrečią vietą. Iš anksto negali pasiruošti tam, su kuo realiai nesusiduri. Pirmosiomis darbo savaitėmis buvo labai didelis tempas, galybė raštų, kasdienių klausimų, korekcijų. Sudėtinga buvo, nes nežinojau, kas tuo ar anuo klausimu buvo daryta iki manęs. Dokumentus tvirtinti reikia greit, o supranti, kad nežinai, kas yra kas, kaip kiekvieną dalyką tvarkyti. Darbo pradžioje mano galvoje buvo labai daug chaoso.

– Patyrėte, ką reiškia išbandymas valdžia…

– Taip… Po kelių savaičių tempas sulėtėjo, susireguliavo. Dabar greičiau priimu sprendimus, gavęs raštus jau žinau, kam juos deleguoti. Streso sumažėjo, nors susitikimas po susitikimo, bet viskas lengviau išsisprendžia, nebeužkrauna galvos. Atėjau dirbti, o ne revoliucijų daryti. Kasdien galvoju,  ką galiu darbe patobulinti. Daug darbų – tęstinių. Nors ne tu dalyvavai, priiminėjai sprendimus, bet turi juos tęsti, pašalinti neaiškumus, stengtis, kad darbai vyktų ir pavyktų.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

azija
Subscribe
Informuoti apie
guest
43 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
ULPA
ULPA
2020 4 vasario 19:26

Keista butų,tiek daug komentarų-nei vieno teigiamo.Jei nebūtų tuose komentaruose visiška tiesa,butų nesuprantama.Net saviems girti nesiverčia liežuvis .Padorus pilietis- matydamas(nebent pats nesupranta),kad darbas ne jam,kuo skubiausiai trauktusi.O ne žlugdytų rajoną,partiją.Pagaliau pati partija,norėdama sau nors kokios ateities skubiai pakeistų,tikrai turi patyrusių vadovų, išsilavinusių žmonių.
Administracijos direktorius,tai atitikmuo buvusiam rajono valdytojui,turėtume lyginti su Vytu Kačinsku.kODĖL TAIP NUSIVAŽIAVOM? O dabar ką turim?…..-vaikų darželį ?.

Henka
2020 9 sausio 15:44

B. reiktų, kuo skubiausiai, kaip komjaunuoliško kapitalo atstovą pašalinti ir paskirti į jo vietą Kazulėną. Visiems žinoma, kad už vieną muštą, duoda… O po to suardyti nenatūralią konservų ir komunos koaliciją…

po teisybei
po teisybei
2020 9 sausio 18:08
Reply to  Henka

tai jūsų kazulėnas, kiek pamenu iš straipsnių žiniasklaidoje, pasižymėjo už plagiatą. šiaip tokiose pareigose reikia būt greitai apsisukančiu, o ne filosofuojančiu. reik išmanyt ūkiškus reikalus, gaudytis teiseje ir finansuose

Tadas
Tadas
2020 4 vasario 19:48
Reply to  Henka

Iš tiesų ,kaip rašote” konserų ir komunos” koalicija iš tieų yra n a t u r a l i.Jie vieni su kitais jau ne kartą santykiavo,dirbo.Ir šie abu dariniai vienas nuo kito niekuo nesiskiria ,yra pragmatikai.Jiems abiems rūpi tik postai ir rūpestis savomis chebrytėmis.Dėl akių vieni gali”mylėti”tėvynę,kiti “mums svarbiausia žmogus”.O iš tiesų ,abiems svarbiausia L O V Y S. Geriausias pvz.A.Burnickas-dirbti negeba,bet nuo jo didenybės lovio nepatrauksi.

man atrodo
man atrodo
2020 9 sausio 14:32

šiaip gal ir reikėtų partijai susitvarkyt ir nepriimt pribėgėlių visokio plauko einant į kitus rinkimus

iš šalies
iš šalies
2020 9 sausio 13:11

Juk niekam ne paslaptis, kad administracija tik ant Rancevo ir laikosi, ryškiai neveža direktorius

zmones
zmones
2020 9 sausio 19:51
Reply to  iš šalies

nepamirškim kad pavaduotojas jau yr buvęs savivaldybės direktorium. tai ar tuomet kažkuom pasižymėjo?

Tikra tiesa
Tikra tiesa
2020 9 sausio 21:56
Reply to  iš šalies

Tai faktas. Visi specialistai eina klausimų spręsti pas pavaduotoją, posėdžiams vadovauja pavaduotojas, kadangi direktorius nuolat ne temoje. Kaip ir laikas būtų pradėti orientuotis kur dirbi…

griežtas
griežtas
2020 11 sausio 18:35
Reply to  Tikra tiesa

Jei specialistai sumaišo kabinetus ir ignoruoja jiems nepatinkantį direktorių, aš jo vietoj pakeisčiau tuos “specialistus’ , kad žinotų kas čia gaspadorius. O pavaduotoją praverstų pasisodinti direktoriui savo kabitete . Kas per dvivaldystė!!!!!!

Nuomonė
Nuomonė
2020 12 sausio 11:46
Reply to  griežtas

Gerbiamasai, čia ne dvivaldystės klausimas, o kompetencijos. Siūlot prievartos būdu spręsti? Taip klausimus ir konservatorių partijoje sprendžiat? Užjaučiu.

to nuomonė
to nuomonė
2020 12 sausio 20:05
Reply to  Nuomonė

Neužjausk. Aš ne koncervatorius. Matau kad prievarta naudojama prieš direktorių, o ne atvirkščiai.O dėl kompetencijos tai klausimas, gal tamsta sėdi šalia ir viską kontroliuoji. Iš kur žinai apie kompetencijas, juk ne ekspertas. Tai šališkumas. O partijos tai visos skyla, braška. Jau 30 metų nukaršo senieji, o jauniems užleisti nenori. Nebuvo savaiminio atsinaujinumo.

Valius
Valius
2020 9 sausio 9:40

Keista, nei vieno geresnio atsiliepimo. Ar jau taip blogai? A.Burnickui tai rimtas signalas daryti išvadas.

Valiau
Valiau
2020 9 sausio 11:00
Reply to  Valius

o tai jei savo partijai taip nepatinka, tai kodėl išsirinkot?

nagi
nagi
2020 9 sausio 11:48
Reply to  Valius

tai jeigu jums partijai netiko, tai ko patys balsavot?

darbai
darbai
2020 9 sausio 9:16

Panemunėlio glž. st. kasdami melioracijas šeimai su mažai vaikais nutraukėt šulinio vandenį. kieno kito šulinys bus šiemet?

Nuomonė
Nuomonė
2020 8 sausio 16:22

Manau, pats laikas susimąstyti, kad ne savo kėdėje sėdi. Kompetencijos 0, sprendimai priimami neatsižvelgiant į specialistų nuomonę, jokio strateginio ar analitinio mąstymo. Visa laimė, kad yra stiprus pavaduotojas V.Rancevas, kurio dėka išsprendžiama daugybė klausimų. Gal laikas apsikeisti vietomis?

įdomu
įdomu
2020 8 sausio 19:36
Reply to  Nuomonė

o kokie gi tie pavaduotojo stiprumo pozymiai?

Savivaldybė
Savivaldybė
2020 9 sausio 22:01
Reply to  įdomu

Mes dirbom jam vadovaujant, mes žinom. Kompetetingas, taktiškas. Puikūs bendravimo su žmonėmis ir vadovavimo įgūdžiai.

tamsta
tamsta
2020 11 sausio 18:39
Reply to  Savivaldybė

Bet direktorius dabar je jis:))))) Prašom sėstis . Jums 2. Čia virkavimams ne vieta.

klausimas
klausimas
2020 8 sausio 12:37

kodėl iškirtot medžius Vytauto g.?

Vicka
Vicka
2020 8 sausio 15:46
Reply to  klausimas

Naikinimas jo stichija, konservus sunaikino, dabar eilė Rokiškio miestui…

Vytauto g. gyventojas
Vytauto g. gyventojas
2020 8 sausio 17:15
Reply to  klausimas

Reikėjo pažiūrėti į šių medžių kamienus, visi supuvę. Daugiau šviesos bus namam ir daržam.

taigi
taigi
2020 9 sausio 8:41

visus apžiūrėjau. tik vienas buvo supuvęs. kiti visi gražiausi, sveikiausi medžiai. dabar bus ne daugiau šviesos, o triukšmo, užterštumo ir streso

Vytauto g. gyventojas
Vytauto g. gyventojas
2020 9 sausio 13:57
Reply to  taigi

Matomai negyveni šioje gatvėj. Triukšmas kaip buvo taip ir liko. Pažiūrėt irgi reikėjo geriau.

atsakymas
atsakymas
2020 9 sausio 14:27

tamsta labai gerai apziūrėjau. ir daržų prie gatvės Vytauto g. nėra. be to šaligatviai ir žalios zonos priklauso visiems miestiečiams. todėl kertant medžius daroma visiems žala. o žmonių neatsiklausia. Turėtų gimtajam ir savivaldybės puslapy daryt apklausas, skiriant tam normaliai laiko, reklamuojant laikrašty apie apklausas. nebesugeba normaliai išasfaltuot šaligatvio aplink medžius. visam pasaulį gali ir namus pastatyt aplink medžius, o Rokišky negali paasfaltuot. Jeigu paklausytumėt miestelėnų, kiek žmonėms širdis skauda dėl tokių gražių medžių barbariškai išpjautų. per miestą karštymetį pereit nebeįmanoma, nebėr nė šešėlio mieste. kas nori gyvent sacharoj, tegu apie Afriką ar Australiją dairosi

to atsakymas
to atsakymas
2020 10 sausio 8:54
Reply to  atsakymas

Gal žalios zonos ir priklauso visiems miestiečiams, bet lapai kurie nukrisdavo nuo šių medžių į mano teritoriją kažkodėl priklausydavo man. Aš turėdavau rūpintis jų grėbimu ir išvežimu, miestiečiai nesirūpindavo.

stai tamsta
stai tamsta
2020 10 sausio 11:12
Reply to  to atsakymas

na va viską ir pasakėt. medžiai trukdo nes turi lapus (siaip galėtumėt kompostuoti). kirtimų vajus nuo bažnyčių šventorių, gatvių iki miškų masinio išvežimo. Mūsų protėviai medžius sodino. O šitam šimtmetį viską davai šnai išparceliuot ir išdraskyt. O kai jūsų anūkai ir proanūkiai nebegalės šioj žemėj gyvent, nes visi kartu kas iš tinginystės, kas dėl pinigų ar dar net nesuprasi dėl ko “pasistengėt” mūsų planetą nustekent. bet juk vadovaujasi žmonės logika: po manęs nors ir tvanas. kam rūpi kaip po mūsų gyvens.

atsakymas
atsakymas
2020 10 sausio 17:52
Reply to  stai tamsta

kur man juos kompostuoti kai jų prinkdavau po 2 didmaišius. tokių komposto dėžių nėra. O išvežidamas moku iš savo kišenės.

visi patogumai
visi patogumai
2020 11 sausio 18:41
Reply to  atsakymas

Aik tu butan gyvent, ten viskas gatava.

atsakymas
atsakymas
2020 11 sausio 19:59
Reply to  visi patogumai

pats ir eik

atsakymas ' atsakymas"
atsakymas ' atsakymas"
2020 12 sausio 20:07
Reply to  atsakymas

Aš myyyyliu medžius. Man ten jų maža.

Rokas
Rokas
2020 8 sausio 10:12

Jam dar butu buve pats tas mero patarejo pozicija kojoms apsilti. Ir butu pasimate jo visi “gudrumai”

???
???
2020 7 sausio 21:54

Jei pats pripazista, kad jam nelabai sekasi, tai ko ten sedeti? Niekada nedirbes rimto vadybinio darbo iskyrius pas teva klinikoje ukvedziu, tai ko noreti. Kol i postus ateis tokie atsitiktiniai zmones be suopracio tol ir vargsime. Pasedejo taryboje metus tai jau politikas. Ne velnio.

Is vietos surskis
Is vietos surskis
2020 7 sausio 21:50

Sakyciau stagnatorius. Skyrius Rokiskyje baigia issikvepti like 15-30 aktyvesniu zmoniu. Palyginus su socdemais niekur nesimato. Politiniu lygmeniu baigia suvalgyti Martinelis su Godeliausku tuoj pasidarys satelita ir bus kaip su TT skyriumi. Savivaldybeje vadovauja Godeliausko Rancevas, o Burnickas kazkuom uzsiima. Savo gyvybes dar turi socdemai su Barausku. Jei taip toliau ateityje liks Godeliausko komitetas su satelitais ir socdemai is rimtesniu politiniu jegu.

Ku ku
Ku ku
2020 7 sausio 21:39

Manau koncervai galejo ir rimtesni zmogu pastatyti i si tikrai patirties reikalaujanti posta: Kazulena ar nors Kaupiene. Burnickui sunkiai sekasi. Nera strategijos platesnio mastymo, kazkur popieriuose pasiklydes. Labai letai ateina sprendimai, kurie daznai jau buna uzveluoti.

Pastebėjimas
Pastebėjimas
2020 8 sausio 17:17
Reply to  Ku ku

Nebejuokaukit su savo pasiūlytais kandidatais. Dar baisiau būtų.

Darbuotojas
Darbuotojas
2020 7 sausio 21:25

Natasa tikriau geriau, o ka jau kalbeti apie Ranceva. Uzsiiemes amzinu dokumentu “skaitymu”. Tai gerai kad pagridinius skyrius kuruoja pavaduotojas, o tai nebutume pajudeje per tuos 8 men ir 1 metro i prieki.

Ahaaato Vickai ir bjauriems
Ahaaato Vickai ir bjauriems
2020 11 sausio 18:44
Reply to  Darbuotojas

Blogai kad dokumentus skaito. Tokiems tikrai nataša geriau :)))). “Niekas nenorėjo pasikeitimų” naujo kino pavadinimas bus ateities kartoms

Ziuniukas
Ziuniukas
2020 7 sausio 21:19

Silpnas kaip direktorius

Vicka
Vicka
2020 7 sausio 23:46
Reply to  Ziuniukas

Švelniai pasakyta, dirba Kanopoms ir kitiems iš rezervo…

to Vickai ir bjauriems
to Vickai ir bjauriems
2020 9 sausio 20:04
Reply to  Vicka

Kaip ten tamsta sakai? Dirba kanopomis ar Kanopams? Nepagaunu kampo. Šiaip tai nieko nesijaučia kas ten direktoriautų. Juk visvien giminių ir švogerių rinktinei vadovauk nevadovavęs- vistiek ššš išeis. Stipriai dirbti gali tik stipri administracija. Su visom “tetom ir dėdėm, giminėm ir artimaisiais nieko nenuveiksi jei jie ne tavo :)))). P.s. aš tai statyčiau kaiką iš Kanopų. Ir nesvarbu kad kaikam tai bambą matau griaužia- jie vistiek šaunūs krašto vyrukai ir vyrai. Tegu jau būna tie kiti taip tamstų “mylimi’ tokiais tai verkšlenti nereikėtų. Šiaip tai direktoriui pradedu jausti prijaučiančią simpatiją. Gaila jauno žmogaus.Nagi terptelk ten kojele tiems kas neklauso. Direktoriau,… Skaityti daugiau »

Henka
2020 7 sausio 12:10

Kai jis buvo pastatytas TS-LKD vadu,konservai galutinai prarado savo veidą. Dabar jis atstovauja Rokiškio komjaunuoliško kapitalo koncentracijąi.

ooo
ooo
2020 12 sausio 20:09
Reply to  Henka

Partijos nerenka missss. Ne veido reikia, o įdeologijos.