Garažų bendrija atitvėrė savo teritoriją nuo svetimų. A. Minkevičienės nuotr.

Asfaltuotoje garažų teritorijoje, palei pakraštį, tarp medžių, šių gatvių gyventojai nakčiai palikdavo savo automobilius. Jų stovėjimo vietose – žemėje įmintos padangų žymės. Lietingu oru jos prisipildo vandens, įmirkusi žemė tampa purvynu. Dėl mašinų stovėjimo vietų stygiaus miestiečiai šių nepatogumų nepaisydavo. Bet nuo šiol garažų teritorijoje tarp medžių automobilių nebebus.

Miesto seniūnas Arūnas Krasauskas sakė, jog minėtos teritorijos šeimininkas – garažų bendrija – nusprendė apsaugoti savo zoną. „Praėjusią savaitę į mane kreipėsi bendrijos vadovas, žadėjo garažų teritoriją aptverti tvora, rengia tam reikalingus dokumentus“, – paaiškino seniūnas.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

azija

3
Rašyti komentarą

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
LietuvisTvoraGyvenyojas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Lietuvis
Lietuvis

Sveiki, vadinasi kažkas paskunde……
Tegu automobilių stovėjimo aikštelė padaro už miesto ir reikalai išsispręs…..bet reikia pačiu visų vairuotojų sąmoningumo!!!!.
Aš už tai kad namų kiemai nebūtų perpildyti automobiliais, šitą reikalą reikia spręsti jau seniai bet niekas iš miesto valdžios nesiima iniacitivos…..labai gaila!.

Tvora
Tvora

Kaip sakant pasipuošim prieš šventes.

Gyvenyojas
Gyvenyojas

Twgu tadu savo atskira isvazevima pasidaro, kodel pro namus jie gali vaziuot o pro grazus mes jau nebegalim? Uzdekim slakbauma prie humanos ir viskas pravaziuoja kas cia gyvena