blank

Klausimas, ką dovanoti mamai, tėčiui, broliui, sesei, draugui ar antrajai pusei kankina ne tik prieš didžiąsias žiemos šventes, bet taip ir artėjant kitoms svarbioms progoms. Tinkamos dovanos paieškos kartais pareikalauja tikrai nemažai laiko, o šiandien tikrai ne kiekvienas mūsų gali sau leisti visą dieną lankytis įvairiuose prekybos centruose. Dovanų paieška gali būti gerokai spartesnė, jei ją vykdysite internetinėje erdvėje, o tuomet, jei pasinaudosite keliomis dovanų idėjomis, jums tikrai pavyks nudžiuginti solenizantą. Norite sužinoti daugiau? Netrukus pateiksime kelias „saugias“ dovanų idėjas.

Personalizuotos dovanos

Jei kas nors jūsų paklaustų, kokia yra pati geriausia kada nors gauta dovana, tikriausiai įvardintumėte kažką labai asmeniško. Taip, personalizuotos dovanos tikrai visada pakelia nuotaiką, todėl galite pasvarstyti ir apie tokią pasirinkimo galimybę. Įvairių suasmenintų dovanų pasirinkimas šiandien yra tikrai labai platus: galite rinktis marškinėlius su užrašais ar pasirinktais piešiniais, personalizuotus puodelius, raktų pakabukus, ir t.t. Jums tereikia nuspręsti, koks užrašas ar kokia nuotrauka dovanos gavėjui gali sukelti pačias geriausias emocijas, ir tai galės užtikrinti, kad jūsų įteikta dovana tikrai praskaidrins nuotaiką.

Grožio dovanos

Grožio dovanos gali patikti įvairaus amžiaus žmonėms – tereikia nuspręsti, kokios jų labiausiai nudžiugintų solenizantą. Pavyzdžiui, merginoms ir moterims gali patikti veido priežiūros priemonės, freza nagams, mėgstami kvepalai, plaukų puoselėjimo priemonės, ir t.t., vyrus gali nudžiuginti mėgstamo prekinio ženklo kvepalai, barzdos formavimo priemonės, kokybiški skutimosi peiliukai, ir t.t.  Jaunoms mergaitėms taip pat gali patikti įvairios grožio prekės – puikiu pasirinkimu gali būti vaikiški kvepalai, nuplaunami nagų lakai, ir t.t.

Dovanų kuponai

Kartais išrinkti dovaną tikrai nėra paprasta, todėl tokiu atveju galima pasvarstyti ir apie kupono įteikimą. Šiandien dovanų čekius siūlo daugybė įvairių pardavėjų ir paslaugų teikėjų, todėl tikrai išrinksite tokį kuponą, kuris dovanos gavėjui tikrai pakels ūpą. Pavyzdžiui, jei solenizantas propaguoja aktyvų gyvenimo būdą, jam gali patikti įvairios aktyvios ar net ekstremalios pramogos (šuolis parašiutu, pasivažinėjimas visureigiais, ir t.t.), jei dovanos gavėjas labai vertina kokybišką maistą, jį gali nudžiuginti mėgstamo restorano dovanų čekis ar kuponas apsipirkti gurmaniškų produktų parduotuvėje, jei dovanos gavėjas yra knygų mylėtojas, jis tikrai džiaugsis gavęs knygyno kuponą, ir t.t. Jei nesate tikri, kas šiuo metu solenizantui patiktų labiausiai, galite rinktis ir tokių parduotuvių kuponus, kuriose galima įsigyti daugybę įvairių kategorijų prekių.

Stalo žaidimai

Nors kartais manoma, kad stalo žaidimai gali patikti tik vaikams, tačiau tai tikrai nėra tiesa. Šiandien prekyboje yra siūlomi labai įvairūs stalo žaidimai suaugusiems, todėl turėsite galimybę išrinkti tokį, kuris dovanos gavėjui paliktų didžiausią įspūdį. Prekybos vietose galėsite rinktis įvairius galvosūkius ar visai šeimai skirtus stalo žaidimus, kurie neretai yra tikrai labai įtraukiantys ir tiesiog prikaustantys dėmesį. Rinkdamiesi geriausius stalo žaidimus galėsite atsižvelgti į žaidimo tipą, amžių, nuo kurio galima mėgautis pasirinktu žaidimu, ir t.t. Jei nesate užtikrinti, ar tam tikras žaidimas tikrai vertas jūsų dėmesio, paprasčiausiai galite surasti vartotojų atsiliepimų, ir tai jums tikrai padės paprasčiau apsispręsti.

Suvalgomos dovanos

Tai – taip pat puiki dovanos idėja. Jei baiminatės, kad jūsų įteikta dovana gali tiesiog kaupti dulkes lentynoje, tikrai nesuklysite įteikdami gardžią dovaną. Tai gali būti saldūs kepiniai, įvairūs ekologiški produktai, sūrio rinkiniai, ir t.t. Jei žinote, kokiems maisto produktams solenizantas tiesiog negali atsispirti, galite būti užtikrinti, kad išrinkti tinkamą dovaną tikrai nebus sudėtinga.

Užs. 1092

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments