Kaip spynų atrakinimas atliekamas pas profesionalus?

Jeigu reikalingas greitas ir patikrintas sprendimas, visada galima kreiptis į avarinio atrakinimo tarnybą, kuriai spynų atrakinimas yra kasdienybė.

Pas juos atrakinimas yra atliekamas keliais būdais, priklausomai nuo būsto durų ar automobilio tipo, durų konstrukcijos, spynos modelio ir susiklosčiusios situacijos dėl ko reikia atrakinti duris – pamesti raktai, užstrigusi spyna ar iš vidaus užsirakinęs asmuo.

Gerą profesionalą galima atpažinti iš to, jog spynų atrakinimą jis visada stengiasi atlikti kuo gražiau – nesugadinant durų, paliekant spynos mechanizmus nepažeistais. Toks dalykas kaip laužtuvas nėra profesionalo inventoriuje.

Atidarymas, kuris yra atliekamas visrakčiais įprastai niekada nepažeidžia spynų ir gali būti itin efektyvus net atrakinėjant naujausius automobilius ar būsto spynas. Tačiau, kiekviena spyna ir mašina reikalauja specifinio visrakčio modelio, kas reiškia, jog atvykusiam meistrui verta su savimi turėti bent dešimtis skirtingų visrakčių neskaitant kitų atrakinimo įrankių. Taip pat, visrakčiai be gebėjimų nieko nereiškia – kaip su muzikiniu instrumentu reikia mokėti groti, taip su visrakčiu reikia mokėti dirbti.

Avarinis atrakinimas arba alternatyvus patekimas savo jėgomis

Jeigu norisi sutaupyti, turite daug laiko arba smalsumo, avarinis atrakinimas gali pasisekti ir savarankiškai. Tačiau, reikia turėti omeny, tai be specialių įrankių ir žinių, sudėtingų spynų jų nesugadinant tikrai nepavyks atrakinti. Vis gi, jeigu reikia atrakinti paprastą spynelę – galima išbandyti sekančius būdus.

  1. Panaudokite ploną plastiko gabaliuką arba kortelę. Tuo atveju, kuomet reikia atspausti uždaryta spynos liežuvėlį, nes durys užsitrenkė, tą tikrai galima pabandyti padaryti pačiam. Jeigu anga tarp staktos ir durų yra pakankama, galima pabandyti liežuvėli atstumti su kortele ar panašiu lanksčiu, bet sąlyginai tvirtu objektu.
  2. Nuimkite duris nuo vyrių. Tais atvejais, kuomet tai yra paprastos, medinės durys su prisukamais vyriais, galima jas atidaryti tiesiog atsukus vyrius. Toks metodas nepavyks esant šarvuotoms durims ar durims, kurios užsirakina kabliukais ar traukėmis keliose vietose.
  3. Pabandykite imituoti visrakčius. Žinoma, avarinis atrakinimas su profesionaliu visrakčiu būtų kur kas lengvesnis, bet paprastai spynelei gali užtekti ir mažiau. Galite pasinaudoti savaržėle, plaukų segtuku ar panašių daiktu, kuris lengvai tilptų į spynelės vidų. Jūsų užduotis būtų įspausti visas spynos plokšteles į atrakinimo poziciją po vieną.
  4. Patikrinkite, ar nėra alternatyvaus patekimo į vidų. Gal būt, būsto langas yra neuždarytas arba paliktas pridarytas? Tokiu atveju, galima pabandyti pasiekti rankeną.

Į ką kreiptis, kai reikalingas profesionalus avarinis durų atidarymas?

Jeigu savo jėgomis avarinis durų atidarymas nepavyksta, vienintelė išeitis nedaužiant lango ar nelaužiant durų yra kreiptis į ekspertus.

Spynų SOS atrakinimas – čia rasite daugiau sužinosite apie specialistus, kurie dirba šioje srityje jau virš 30 metų ir gali atrakinti praktiškai bet kokią spyną, automobilį, duris ar seifą. Tais atvejais, kuomet raktai yra pamesti ar spyna sugedusi jie gali padėti ir su naujų raktų gamyba pagal spyna, ar esamą spyną suremontuoti, o esant poreikiui ir pakeisti nauja.

Į vieta SOS Atrakinimas specialistai įprastai atvyksta per 15-25 min., o paprastesnių spynų ir auto atrakinimas jiems dažnai yra vos kelių minučių reikalas.

Užs. R0221

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: