blank

www.kanceliarinesprekes.lt rasite penalus, sąsiuvinius, rašiklius ir kitas kanceliarines bei mokomąsias priemones, kurios skirtos būtent būsimam pirmokui.

Ko reikia, kad mažasis turėtų viską? Geriausia pasitarti su būsima jo mokytoja, kadangi kartais reikalingos rečiau naudojamos piešimo priemonės, juolab, reikia ne tik žinoti kokios kanceliarinės priemonės reikia, tačiau taip pat ir kokiomis techninėmis savybėmis ji turi pasižymėti.

Pavyzdžiui, pirmokui būtina kokybiška kuprinė, kuri nebūtų sunki, būtų talpi, tačiau ne per didelė, kurios dirželiai būtų platūs, patogūs, minkšti. Tik įvertinus šiuos niuansus galima apžiūrėti į stilių. 

Kuprinėje reikalingas ir penalas, kuris taip pat turėtų būti su daug skyrių. Tai padeda palaikyti tvarką. Skirtinguose skyriuose talpinamos įvairios rašymo bei trynimo priemonės. Rašikliai turi būti plunksniniai, negalima naudoti korektoriaus arba trineklio – tai yra nereikalinga atgyvena. 

Rinkitės puikiai trinančius, o ne margus trintukus, kokybiškus spalvotus pieštukus, paprastą pieštuką, gerai smailinantį drožtuką ir kitas smulkmenas, kurios turi būti penale.

Žinoma, svarbūs ir sąsiuviniai. Būtinai pirkite būtent pirmokui skirtus sąsiuvinius, kurie yra dideliais langeliai, plačiomis linijomis. Jie turi būti storesnio popieriaus, kad nepersigertų. Taip pat reikalingi ir kokybiški aplankai, kurie padės palaikyti tvarką. Kalbant apie popierinius daiktus taip pat reikalingas spalvotas popierius, baltas kartonas, užrašų knygutė, piešimo sąsiuviniai (dažniausiai A4 formato ir t.t.).

Muzikos pamokai būtinas ir natų sąsiuvinis, taip pat specialūs užsienio kalbos žodynėliai, kurie tušti, tad vaikas juos pildo pats.

Mažieji mokosi ne tik protu, tačiau ir kūnu, tad reikalinga ir sportinė apranga. Būtinai nupirkite atskirą krepšį, kur ji bus laikoma. Nelaikykite toje pačioje kuprinėje, kur yra ir kanceliarinės priemonės. Ne tik nepavyks išlaikyti tvarkos, tačiau ir kuprinė įsigers nemalonaus kvapo.

Dažniausiai pirmas apsipirkimas būna labai didelis, tačiau nepergyvenkite – daugelis daiktų tarnaus net kelerius metus. Svarbiausia išmokyti vaiką tausoti daiktus. Ir dėl ekonominių, ir dėl ekologinių paskatų.

Užs. 196

azija
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments