blank

Dažnas keliavimas užtikrina, kad įgyta patirtis padėtų lengviau išvengti įvairių neteisingų sprendimų, paverčiant keliones sklandesnėmis ir sėkmingesnėmis. Tačiau ne kiekvienas turime galimybę į atostogas leistis pakankamai dažnai, todėl jei jūs šiuo metu dairotės pigios keliones, tačiau nepasitikite savo kaip keliautojo turima patirtimi, nukreipsime jus tinkama linkme ir pateiksime ne vieną naudingą patarimą jūsų laukiančiai kelionei.

Pakuokitės išmintingai

Pirmoji ir labai svarbi užduotis – turite užtikrinti, kad kelioninis bagažas jūsų neapsunkins. Keliaudami turite jaustis laisvai. Jei jūsų kelioninio bagažo transportavimas reikalaus didžiulių fizinių jėgų, tai tik pablogins jūsų kelionės patirtį. Kiekvienas patyręs keliautojas gali tai patvirtinti – su savimi į kelionę pasiimkite tik tuos daiktus, kurie jums yra būtini ir kuriuos savo kelionėje jūs iš tikrųjų panaudosite. Norint, kad visą tai padaryti jums būtų dar lengviau, su savimi pasiimkite mažesnės talpos kelioninę kuprinę ar nedidelį kelioninį lagaminą – tai apribos jūsų galimybę pasiimti pernelyg daug daiktų.

Neįsiskolinkite dėl atostogų

Turbūt ne kartą buvote girdėję, kad kai kurie žmonės savo atostogoms kreipiasi dėl vartojamųjų ar greitųjų paskolų. Tačiau ar tikrai manote, kad yra verta dėl vienos ar kelių savaičių kelionės kreditoriams įsipareigoti vieniems ar dvejiems metams, kiekvieną mėnesį mokant paskolos grąžinimo įmokas? Jūsų kelionė turi būti labai smagi, atpalaiduojanti ir kupina naujų įspūdžių, tačiau lygiai taip pat jūs turėtumėte puikiai jaustis ir grįžę iš savo atostogų. Todėl kai šiandien pigios kelionės yra siūlomos ne vienoje kelionių agentūroje, nebėra jokios būtinybės ilgam laikui finansiškai įsipareigoti kreditoriams.

Atsitraukite nuo savo telefono

Jei visos kelionės metu jūs būsite ir toliau įnikę į savo išmanųjį telefoną, kelionei artėjant į pabaigą suprasite, kad jūs taip nieko ir nepamatėte. Išmanusis telefonas niekur nepabėgs – jis visuomet bus jūsų dešiniąja ranka! Todėl jei jūs nusprendėte leistis į kelionę, būkite tikri, kad jūsų išmanusis telefonas neužgoš visų įspūdžių ir leis jums patirti tikrąjį atostogų malonumą. Žinoma, tai tikrai nereiškia, kad apie savo išmanųjį telefoną jūs apskritai turėtumėte pamiršti. Anaiptol. Prireikus, jo dėka galėsite surasti artimiausią maršrutą, lankytinas vietas, restoranus ar išsikviesti taksi. Be to, tai yra veiksminga priemonė kelionės metu susidūrus su nenumatytomis problemomis.

Investuokite į kelionės draudimą

Visuomet manėte, kad kelionės draudimas – tai tik papildomos išlaidos. Tačiau nuo šiol į kelionės draudimą jūs turėtumėte žvelgti kaip į investiciją. Net jei jums dar niekuomet atostogaujant nebuvo tekę susidurti su rimtomis sveikatos problemomis ar vagyste, tai tikrai nereiškia, kad jūs esate nuo viso to apsaugoti. Net ir patyrusiems keliautojams kartais tenka susidurti su sunkumais, kurių nėra jokios galimybės iš anksto numatyti. Todėl kelionės draudimas gali padėti jums išvengti ne tik didžiulio galvos skausmo, tačiau ir milžiniškų finansinių nuostolių.

Pasirinkite tinkamą transportą

Kai kuriose šalyse veiksmingiausia keliauti viešuoju transportu, pvz., metro, tramvajais ar miesto autobusais. Tuo tarpu kai kur patogiausia išsinuomoti automobilį arba motorolerį. Todėl iš anksto pasidomėkite, koks transportas jūsų pasirinktoje užsienio šalyje galėtų būti ne tik patogiausias, tačiau ir pigiausias. Taip pat niekuomet nesibaiminkite išsinuomoti automobilio – tai gali padėti jums gerokai paprasčiau ir greičiau pasiekti turistinius objektus ir nuvykti ten, kur nepavyktų nuvykti su turistų grupe.

Būkite atviresni naujovėms

Net jei mes esame daug matę ir patyrę, kiekvienos kelionės metu mes visuomet susiduriame su įvairiomis naujovėmis ir iki tol dar nepatirtais įspūdžiais. Todėl keliaujant visada turėtumėte būti atviresni naujovėms ir nesibaiminti išbandyti naujų sprendimų. Tai praturtins jūsų asmeninę ir kelionės patirtį. Jei savo kasdieniniame gyvenime nesate pratę išbandyti naujoves, tai tikrai nereiškia, kad ir savo kelionės metu neturėtumėte sau to leisti. Mėgaukitės kiekviena akimirka ir leiskite sau atsipalaiduoti.

Išeikite iš savo komforto zonos

Nepaisant to, koks bebūtų jūsų numatytas kelionės tikslas, atostogaudami turėtumėte bent trumpam išeiti iš savo komforto zonos ir nuveikti ką nors nepakartojamo ir įspūdingo. Pasistenkite iš savo kelionės parsivežti kuo daugiau neišdildomų įspūdžių, kurie praskaidrintų jūsų nuotaiką ir nuteiktų naujiems darbams.

Daugiau informacijos apie pigias keliones rasite Beta.lt.

Užs. 211

Prie Dirdų
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments