Šviesių spalvų grindys, sienos, lubos

Grindys, sienos bei lubos – labai svarbūs elementai, o visi kartu sudaro ypač didelį plotą. Taigi, jei priimsite tinkamus sprendimus, t.y., jei grindys, sienos bei lubos bus šviesių spalvų, patys labai maloniai nustebsite, koks erdvus atrodo jūsų miegamasis.

Kompaktiška lova

Savaime suprantama, ne ką mažiau svarbų vaidmenį vaidina ir miegamojo baldai, o ypač – lova. Tai – vienas svarbiausių šios patalpos baldų, tad, jei jūs turite ypač nedidelio ploto kambarį, lovą rinkitės ypač atsakingai. Jei įvertinsite miegamojo lovų pasirinkimą, tai patys nustebsite, kokių puikių baldų galima rasti. Kitais žodžiais tariant, jūs tikrai surasite lovą, kuri bus patogi ir plati, tačiau tuo pat metu ir labai kompaktiška. Taip pat verta pirmenybę teikti ne toms lovoms, kurios turi medinius vientisus galvūgalius, o toms, kurios turi iš metalo pagaminti galvūgalius arba apskritai neturi šios detalės. Tokios lovos optiškai didins kambarį. Stilingą, patrauklią ir nedidelę lovą tikrai surasite čia.

Vietoje vieno didelio paveikslo – trys maži

Ne paslaptis, kad vienas populiariausių būdų dekoruoti miegamąjį kambarį yra labai paprastas  – virš lovos pakabinti vieną didelį paveikslą. Ir iš tiesų, toks sprendimas tikrai pagyvins bei pagražins kambarį. Tačiau reikėtų prisiminti ir štai, ką: jei kambarys yra nedidelis ir jūs norite, kad vizualiai jis atrodytų didesnis, virš lovos kabinti reikėtų ne vieną didelį paveikslą, 3 tris mažus. Teigiamas efektas – garantuotas.

Spintai miegamajame – ne vieta

Ne paslaptis ir tai, kad dauguma žmonių miegamuosiuose nusprendžia pastatyti spintą ir ten sutalpinti drabužius, aprangos detales, avalynę. Tačiau svarbu pastebėti, kad toks sprendimas labiausiai tinka erdviems miegamiesiems, na, o, jei patalpa yra kur kas mažesnė nei jūs to norėtumėte, reikėtų atsisakyti idėjos statyti joje spintą. Miegamajame apsiribokite tik stilingas komoda, kurioje būtų galima sutalpinti būtiniausius drabužius ar reikmenis ir įrenkite drabužinę. Nedidelė komoda užims nedaug vietos, tad miegamasis bus kur kas erdvesnis. Įvairių komodų pasirinkimą rasite https://pigu.lt/lt/komodos-spinteles.

Taigi, jei jūsų miegamasis nėra toks erdvus, kaip jūs norėtumėte, atminkite, kad vis tiek galite imtis tam tikrų veiksmų ir atlikti pokyčius, dėl kurių ši namų patalpa vizualiai atrodys erdvesnė. Tad pats metas pradėti juos įgyvendinti.

Užs. 397

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments