blank

Tikriausiai jau nebestebina, kad nespėjus atslūgti kalėdinio laikotarpio įkarščiui, parduotuvių lentynose tuojau nugula Valentino dienai skirtos dekoracijos. Tokie meilės išraišką simbolizuojantys atributai vienus erzina, kitus džiugina, tačiau tame ir yra visas žavesys. Kiekviename iš mūsų esantys požiūrio skirtumai suteikia mums įvairovės ir pabrėžia mūsų unikalumą.

Nors vieni šios dienos nesureikšmina ir apsikeičia tik kokia nors miela smulkmena, kitiems šią dieną norisi praleisti ypatingai, apdovanoti išskirtiniu dėmesiu. Ne vienam ši diena turi ir kokią nors išskirtinę reikšmę, pavyzdžiui, pažinties ar vestuvių metinės. Priklausomai nuo to, kiek svarbi yra ši diena, paprastai skiriasi ir požiūris į dovanas. Pastebima, kad ypatingas progas Valentino dieną mininčios poros skiria daugiau dėmesio tiek dovanoms, tiek kitoms detalėms.

Auksiniai auskarai – puiki dovana moteriai Valentino dienos proga

Juvelyriniais dirbiniais antrą pusę porose dažniausiai lepina išskirtinėmis – gimtadienio jubiliejaus, santuokos metinių, vaikelio gimimo ir panašiomis progomis. Taigi, Valentino diena yra puiki proga vyrams parodyti savo dėmesį antrajai pusei, įteikiant jai kokį nors papuošalą. Kaip žinia, šią dieną vyksta ir nemažai sužadėtuvių. Tokia proga dovanojami žiedai, juos dažnai perka ir įžadų atnaujinimo proga.

Įprastą Valentino dieną dovanoms puikiai tinka auskarai auksiniai, sidabriniai, taip pat apyrankės, grandinėlės, kiti juvelyriniai papuošalai. Šią dieną iš vyro gauta dovana neretai tampa relikvija, perduodama iš kartos į kartą. Priešingai nei žiedas, auskarai neįpareigoja tam tikram dydžiui, todėl gali tapti gražia tėvų ar senelių meilę simbolizuojančia tradicija ateities kartoms.

Kokius auskarus geriausia dovanoti Valentino dieną

Tokios dovanos pasirinkimas, visų pirma, priklauso nuo biudžeto ir to, kokią reikšmę ši Valentino diena simbolizuoja. Kaip jau minėjome, kuo didesnė reikšmė – tuo išskirtinesnė ir dovana turėtų būti.

Skaičiuojant pažinties ar santuokos ne pirmą dešimtmetį, galima rinktis subtilumu išsiskiriančius auskarus su briliantais, kuriuos galima būtų priderinti net ir prie kasdienės aprangos. Brangakmenius galite parinkti pagal zodiako ženklą ar energetines savybes. Tokia dovana moteriai leis pasijusti karaliene ne tik ypatingomis progomis, bet ir kasdien būnant namuose ar darbe.

Užs. 72

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments