blank
A. Stanio nuotr.

blankDžiugino sėkmingas projektas ir išaugę pardavimai 

Dalius TRUMPA

AB „Rokiškio sūris“ direktorius

Šių metų pabaigoje, analizuodami savo produkcijos pardavimus, pajutome, kad pasaulis nustojo bijoti viruso – išaugo pardavimai, kiekiai ir kainos, o tai viena džiugesnių naujienų šiais metais. Tiesa, pirmieji mėnesiai buvo itin sunkūs, atsigavimo tikėjomės dar vasaros pradžioje, tačiau svarbiausia, kad mums tai pavyko.

Šiemet sėkmingai užbaigėme projektą, kuris buvo vienas iš didesnių įmonės istorijoje. Jį pavyko baigti laiku ir kokybiškai – tuo labai džiaugiuosi, o dar daugiau džiaugsmo suteikia tai, kad šio projekto vadovu buvo mano sūnus Gintas Trumpa. Detalizuoti šio projekto nenorėčiau, nes jis suteikia mums galimybę būti pranašesniems už konkurentus.

Kiekvienais metais įmonėje vykdomi tikrai nemaži projektai, todėl ir ateinančiais metais laukia nauji iššūkiai. Galiu atskleisti, kad jeigu viskas pavyks, turėtų pasikeisti sankryžos prie „Rokiškio sūrio“ ir naujos parduotuvės „Lidl“ vaizdas. Kol kas palikime paslapties…

Artėjančias didžiąsias metų šventes minėsiu kartu su šeima. Ne tik mūsų šeimoje – visoje giminėje įprasta švęsti Kūčias. Kūčių vakarą visi susirenkame pas tėvus sodyboje ir leidžiame laiką kartu. Anksčiau, kai vaikai buvo maži, vienas didžiausių šventės akcentų būdavo Kalėdų Senelis. Jo rolę atlikdavo mano tėtis Antanas Trumpa. Vaikams užaugus, Kalėdų Senelio tradiciją mūsų giminė išsaugojo.

Artėjančių Naujųjų metų proga dėkoju įmonės kolektyvui už sunkų ir kantrų darbą visais šiais metais. Visiems linkiu išlikti sveikiems ir laimingiems, kad per ateinančius metus mes pamirštume žodžius „virusas“ ir „pandemija“.

blank

Šiemet pasveikinta per 600 įmonės darbuotojų vaikų ir anūkų

Aušra Zibolienė  

Direktoriaus padėjėja

Pernai dėl pandemijos negalėjome surengti kalėdinės šventės savo darbuotojų vaikučiams, tačiau šiemet tam pasikaroti neleidome. „Rokiškio sūrio“ aikštėje susirinkę vaikai išvydo Grinčą, kuris bandė ir vėl sugriauti šventę. Visgi atsirado gerasis gelbėtojas – Kapitonas Flintas – kuris sugrąžino ne tik dovanas, bet ir kalėdinį džiaugsmą. Vaikučius ypač pradžiugino Lietuvos vyriausiojo Senelio Kalėdos apsilankymas.

Tiesa, dėl saugumo šventė vyko įmonės kieme, todėl ir programa nebuvo ilga, kad šventės dalyviai nesušaltų. Tačiau visi vaikai gavo dovanėlių, vaišinosi karštais blynais, sūreliais ir šoko pagal smagią muziką.

Norėčiau pasidžiaugti, kad šiemet, kaip ir pernai, sveikinome ne tik AB „Rokiškio sūris“ darbuotojų vaikus, bet ir anūkus, todėl dovanėles gavo apie 600 mažųjų.

 

blankAukso medalis – komandinio darbo įvertinimas

Lina Malinauskienė  

Projektų vadovė

Gruodžio 16-ąją aukso medaliu buvo apdovanotas ir Metų gaminio titulą pelnė Rokiškio tarkuotas sūris „Mozzarella“. Tai – švelnaus skonio sūris, neužgožiantis kitų ingredientų ir juos tik pabrėžiantis. Jis sukurtas lengvam ir patogiam šeimininkavimui, idealus ne tik picai, bet ir karštiems sumuštiniams, kesadilijoms ar lazanijai. Mocareloje yra daug baltymų, ji tinka vegetarams.

Tai, kad šis sūris tapo metų gaminiu, yra mūsų gražios komandos darbo įvertinimas. Visas kelias nuo skaniausio sūrio pagaminimo iki malonaus jo pristatymo Lietuvos pramonininkų konfederacijai sėkmingai nueitas visų mūsų dėka. Tuo džiaugiuosi.

Užs. 1464

 

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
3 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Skaitytoja
Skaitytoja
2021 20 gruodžio 8:40

Smagu, graži šventė vaikams 🙂

Saulius
Saulius
2021 19 gruodžio 16:06

Kada algas pakelsit įmonės darbuotojams?

Obelis
Obelis
2021 19 gruodžio 12:58

Išaugo pardavimai, o ar augo atlyginimai darbininkams?