blank
R. Kilkaus nuotr.

Kaip minėjote per tarybos posėdį, kompiuterizuotos stebėjimo apskaitos sistemos į savivaldybės tarnybinius automobilius jau pradėtos diegti. Kiek automobilių turi savivaldybė? Keliuose tos sistemos įdiegtos ir ar užbaigsite procesą per savaitę?

– Savivaldybė šiuo metu naudoja 44 lengvuosius tarnybinius automobilius. Telemetrinės sistemos jau įdiegtos 16 automobilių. Noriu atkreipti dėmesį, kad savivaldybė siekia efektyviai naudoti turtą ir anksčiau įsigytas telemetrijos sistemas pritaikyti esamiems poreikiams, todėl procesas per savaitę nebus užbaigtas dėl didelių laiko sąnaudų sistemoms montuoti senuose automobiliuose bei jas konfigūruoti. Tikimės, kad viskas turėtų būti padaryta iki rugpjūčio 31 d. – šį terminą nurodau apsidrausdamas. Tačiau dažniausiai naudojamuose administracijai priskirtuose 7 automobiliuose sistemos jau yra sumontuotos.

Ar seniūnijoms priklausantys automobiliai patenka į šią kategoriją? Ar juose yra kompiuterizuotos stebėjimo sistemos? Kiek tokių automobilių yra?

– Taip, patenka. Seniūnijoms priskirtuose lengvuosiuose tarnybiniuose automobiliuose, taip pat traktoriuose bei kituose automobiliuose telemetrijos sistemos taip pat yra montuojamos. Šiuo metu sistemos yra įdiegtos 9 seniūnijų naudojamose transporto priemonėse iš 47 turimų.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments