GR archyvo nuotr.

Įstaigų vadovai sako, kad taisyklės yra, pagal jas asmeniniams reikalams tarnybinis transportas negali būti naudojamas, tačiau pasakoja ir apie situacijas, kad ne dešrą, o sūrį perka darbinėms edukacijoms. „Būtų gerai vadovautis sveiko proto kriterijais, nes  visų gyvenimo situacijų į taisykles sudėliot neįmanoma“, – tikina pašnekovai. Šią temą padiktavo skaitytojas, papasakojęs redakcijai apie Pandėlyje buitinių prekių parduotuvėje darbo metu apsipirkinėjusį Užimtumo tarnybos darbuotoją. Šalia parduotuvės stovėjo įstaigos ženklu pažymėtas transportas.

Pradėjo tyrimą

Praėjusią savaitę į redakciją kreipėsi skaitytojas, kuris Pandėlyje prie buitinių prekių parduotuvės nufilmavo Rokiškio užimtumo tarnybos automobilį ir parduotuvėje apsipirkinėjusį jos darbuotoją. Anonimu norėjęs likti pašnekovas sakė, kad minėtas darbuotojas apsipirkinėjo nuo dešimtos ryto ir parduotuvėje praleido maždaug dvidešimt minučių, pirko lyg ir patalynę ar staltiesę. „Ar tai normalu, ar tai nėra pažeidimas?“ – klausė rokiškėnas. Klausimą „Gimtasis…“ peradresavo Užimtumo tarnybos Rokiškio skyriui ir sulaukė atsakymo. „Užimtumo tarnyba nusprendė inicijuoti vidinį tarnybinį tyrimą dėl galimų tarnybinių automobilių naudojimo tvarkos taisyklių pažeidimo“, – atsakė Komunikacijos skyriaus vedėjas Liudas Dapkus.

Matoma kiekviena pėda

Valdiškus automobilius turi dauguma biudžetinių įstaigų. Jie sužymėti specialiais ženklais. Tačiau kyla klausimas, ar tokio transporto naudojimo tvarkoje yra numatyti tokie niuansai, kai darbuotojas nori sustoti pavalgyti kavinėje, jei važiuoja tolimesnį atstumą? O gal kažką pakeliui nusipirkti? Kur automobilį dėti per pietus? Ar gali jis stovėti kaimo seniūno kieme?

Išsamiau skaitykite  „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
4 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Panemunelietė
Panemunelietė
2024 29 vasario 18:31

Pagaliau vis daugiau žmonių prabyla apie neteisybę tai gal ir Panėmunėlyje bus pagaliau tų nebijančių prabilt kad ir mūsų seniunijos automobilis naudojamas visai kitiems reikalams,jau galima pasidžiaugti kad atsirado žmonių nebijojusių prabilt apie ne tvarkomą kelią į Augustinavos kaimą,šaunuolė!!!!! Ir visiems kitiems Panemunėliečiams norėtau pasakyt kad nebebijotų ir pagaliau prabiltų apie kitas problemas,esančias Panemunėlyje kurių dėja nieks nesprendžia nes yra tylima dėl galimo susidorojimo grėsmės

Panemunėlis
Panemunėlis
2024 1 kovo 16:10
Atsakinėti į  Panemunelietė

Kokios grėsmės nebenusišnekėkit.

Panemunelietė
Panemunelietė
2024 2 kovo 20:55
Atsakinėti į  Panemunėlis

Pabandykit tamsta ka nors pasisakyti ar neduok dieve pasiskųst ne apylinkės naudai ir sulauksit tokių susidorojimų kad neduok diev tada suprasit apie ką kalbu pati tą jau patyriau nes juk jie pastoviai teisūs turi būt o va mes panemunėliečiai mat nieko nesuprantam ir be reikalo virpinam orą…

Paskutinį kartą redagavo 1 Mėnesis Prieš Panemunelietė
Muziejus
Muziejus
2024 29 vasario 16:37

Kur čia vyksta tokios edukacijos sūrio iš parduotuvės pirkto?

Rekomenduojami video: