blank

Šiandien susirinkusi valdyba patvirtino konkurso, kuriame dalyvavo tik vienas kandidatas, rezultatus. Ir atskleidė, kad į šias pareigas pretenduoja buvęs Rokiškio butų ūkio direktorius Vladas Janulis.

Kaip „Gimtajam…“ sakė bendrovės valdybos pirmininkė, savivaldybės Teisės ir personalo skyriaus vadovė Regina Strumskienė, valdyba V. Janulį egzaminavo valandą. Pretendentas surinko 15,2 balo iš 20 galimų. Buvo vertinama jo parengta bendrovės „Rokiškio komunalininkas“ veiklos programa ir vyko testas žodžiu. „Pretendentas turi didelę – 20-ies metų – vadovavimo patirtį, išmano šią sritį, todėl nėra jokių priežasčių atmesti šią kandidatūrą. Tuo tikrai džiaugiamės, dabar beliks laukti atsakymo iš STT“, – sakė R. Strumskienė.

Valdybos pirmininkės teigimu, atsakymas iš Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) turėtų ateiti per tris savaites. „Jeigu jis bus palankus, mane valdyba įpareigojo sudaryti su V. Januliu darbo sutartį. Tas įvyks jau po Naujųjų metų“, – teigė R. Strumskienė.

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
7 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Nuomonė
Nuomonė
2021 28 gruodžio 7:32

Ne kartą per tuos metus teko su šiuo vadovu susidurti. Tik patys geriausi atsiliepimai. Paprastumas, mandagumas, išklausymas, paaiškinimas. Sėkmės jam. Tokių žmonių sunku rasti rajone. Mane net baugina būsimi miesto gimnazijos direktoriaus rinkimai. Kas?! Tiesiog nėra nei vieno kandidato rajone. Nėra ir nebuvo.

raimis
raimis
2021 21 gruodžio 18:26

Padorus žmogus, geras specialistas.

Tadas Blinda
Tadas Blinda
2021 21 gruodžio 18:13

Tinkamas

Nijolė
Nijolė
2021 21 gruodžio 10:22

Labai geras žmogus ir sąžiningas vadovas.Sėkmės!

Antanas
Antanas
2021 21 gruodžio 8:07

Taigi jis jau 20 metų vadovavo butų ūkiui ir vėl paskyrė, nejaugi nebėra daugiau, kas galėtų užimti šias pareigas?

Nuomonė
Nuomonė
2021 21 gruodžio 9:08
Reply to  Antanas

Skaitykite tekstą, daugiau norinčių nebuvo. Ir tikrai šis žmogus nėra blogiausias variantas.

Jurgis
Jurgis
2021 20 gruodžio 19:06

Cirkas daugiau nieko