„Lithuania travel“ archyvo nuotr.

Iš pateiktų lankytinų vietovių, kuriose galima paragauti išskirtinio skonio cepelinų, Panevėžio apskrityje laukia Biržų restoranas „Alaus kelias“. Čia galima paskanauti „auksinio“ vidurio cepelinų su varškės įdaru ir džiovintais pomidoriukais.

Lietuvoje minimos penkios bulvinės stotelės. Viena iš jų – Ilzenbergo dvare esanti didžiausia bulvė visoje šalyje. „Lithuania travel“ portale rašoma: „Ne visi žino, kad prie Ilzenbergo dvaro – milžiniško dydžio, apie 75 tonas sverianti bulvė. Menininkų grupė ją sukūrė metalo konstrukciją aplipdę stiklo pluoštu, o vėliau dekoravo, kad atrodytų kaip tikra. Lentelėje prie XXL bulvės – svarbiausia informacija apie lietuvių antrąja duona pramintą daržovę, įdomūs faktai“.

Pasiryžę keliauti po Lietuvą cepelinų keliu paragaus netikėtų skonių – cepelinų su įvairiausiais įdarais ar net vegetariškų. Iš tokios gausybės kiekvienas atras sau skaniausius. Šis kelias – „Lithuania Travel“ internetinėje svetainėje, tereikia suvesti raktinius žodžius „Cepelinų kelias Lietuvoje“.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: