J. Kačerausko nuotr.

Rungtynių pradžia mūsiškiams nebuvo tokia skausminga, palyginti su tuo, kas komandos laukė antrajame kėlinyje. Po pirmojo kėlinio rokiškėnai turėjo vieno įvarčio deficitą. Įvartis į „Rokiškio“ vartus krito tik rungtynių pabaigoje.

Antrajame kėlinyje „pankai“ buvo nesustabdomi. Sužaidus kiek daugiau nei 5 min. mūsiškiai praleido dar vieną įvartį. Maža to, po dviejų minučių krito ir trečiasis – 0:3. Besibaigiant kėliniui vilniečiai nemažino apsukų ir dar du kartus į rokiškėnų vartus sėkmingai pasiuntė ritulį – 0:5.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Rokiškio“ komandoje pasižymėjo Saulius Limontas ir sušvelnino rezultatą – 1:5. Vis dėlto fortūna buvo šeimininkų pusėje. „Pankai“ daugiau nei per tris minutes į mūsiškių vartus pasiuntė 3 įvarčius. Kėlinio pabaigoje „Rokiškiui“ paguodos įvartį pelnė Simas Sakaitis – 2:8.

Visas rungtynes „Rokiškio“ vartus gynė Domantas Butkus, „Hockey Punks“ – rokiškėnas Simas Baltrūnas.

„Pankai“ atliko 40 smūgių į vartus, „Rokiškis“ – 32. Tiesa, aikštelėje drausmingesni buvo rokiškėnai. Vilniečiai užsidirbo kur kas daugiau baudos minučių – 14 prieš 6.

„Rokiškis“ per 11 susitikimų yra iškovojęs vos vieną pergalę ir su 4 taškais užima paskutinę – šeštąją – poziciją.

Kitas rungtynes „Rokiškis“ žais namuose sausio 13 d. su „Kaunas Hockey“ ekipa.