(Iš kairės) Ukrainos, Lenkijos, Rusijos sportininkės ir Lietuvai atstovaujanti rokiškietė Vaiga Čečytė. G. Čečienės archyvo nuotr.

Europos jaunių ir jaunimo sambo čempionate, vykusiame Prahoje (Čekija), Lietuvos atstovai iškovojo penkis medalius. Tarp jų – ir rokiškietė Vaiga Čečytė.

Grupėje iki 18 metų trečiąją vietą užėmė Rokiškio kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) sportininkė V. Čečytė. Ji svorio kategorijoje iki 60 kg pralaimėjo ukrainietei ir dėl trečiosios vietos susitiko su Bulgarijos atstove. Ją nugalėjo taškų skirtumu.

Lietuvos rinktinei atstovavo ir kita KKSC sportininkė Gitana Kasparavičiūtė. Ji svorio kategorijoje iki 48 kg pralaimėjo kovą dėl trečiosios vietos Ukrainos sportininkei ir užėmė penktąją vietą.

Iš viso čempionate dalyvavo 280 sportininkų iš 23 senojo žemyno šalių.

Trenerės Gitos Čečienės auklėtinės ruošiasi Europos dziudo jaunimo taurės varžyboms, gegužės mėnesį vyksiančioms Kaune. Rudenį laukia atsakingas startas pasaulio sambo jaunių čempionate Serbijoje.