Mūsiškės sportininkės ragavo tarptautinių varžybų skonio. G. Čečienės nuotr.

Europos čempionate Lietuvos atstovai iškovojo šešis bronzos medalius. Į Prahą vyko trys Rokiškio sportininkės – Vaiga Čečytė, Gitana Kasparavičiūtė ir Emilija Kairytė.

Jaunimo amžiuje G. Kasparavičiūtė (svorio kategorijoje iki 44 kg) užėmė trečiąją vietą. Jaunių grupėje V. Čečytė (svorio kategorija iki 60 kg) džiaugėsi trečiąja vieta. Sportininkė pirmojoje kovoje įveikė Bulgarijos atstovę. Antroji klostėsi prasčiau – pralaimėta Rusijos sportininkei. Dėl trečiosios vietos rokiškėnė susitiko su Baltarusijos atstove ir ją nugalėjo.

Jaunių grupėje G. Kasparavičiūtė (svorio kategorijoje iki 48 kg) iškovojo bronzos medalį. Pirmojoje kovoje sportininkė susitiko su Ukrainos atstove ir kovą pralaimėjo. Antrojoje kovoje rokiškėnė įveikė Armėnijos sportininkę ir užėmė trečiąją vietą.

Emilija Kairytė (svorio kategorija iki 52 kg) pirmąją kovą pralaimėjo moldavei. Antrojoje taip pat laukė nesėkmė –  pralaimėta rumunei ir iš tolimesnių kovų pasitraukta.