Šampanas iš nugalėtojų taurės: taip “Ledo ritulio klubo” komanda šventė pergalę 7x7 futbolo turnyre. L.Dūdaitės nuotr.

Penktasis futbolo 7×7 turnyras Kūno kultūros ir sporto centro taurei laimėti pribloškė komandų ir žiūrovų gausa. Kovojo net aštuonios komandos, turnyro rungtynes, organizatorių skaičiavimais, stebėjo daugiau nei 800 žiūrovų. Finalai gausiai susirinkusius žiūrovus džiugino gražia sportine kova ir įvarčių gausa.

Jaunimas neatlaikė

Pirmieji kovoti dėl turnyro bronzos medalių į aikštę išbėgo „Mėgėjų“ ir „Juodupės“ komandų žaidėjai. „Mėgėjų“ komandos branduolį sudarė Rokiškio futbolo klubo žaidėjai, o juodupėnų gretose – daug perspektyvaus jaunimo. Tai, kad juodupėnai nėra lengvas varžovas, jie įrodė grupės varžybose kartą jau įveikę „Mėgėjus“. „Juodupės“ komandos treneris Antanas Gricius prisipažino, kad jaunimas daug tikėjosi iš turnyro, ypač po sėkmingų grupių etapo varžybų. Tačiau jauna komanda itin skaudžiai išgyveno pralaimėjimą pusfinalyje, po pratęsimo 1:2 nusileidę „Senjorų“ komandai, ir tai atsiliepė žaidimui finale. Nors juodupėnai žaidė kovingai, nevengė atakuoti, tačiau labiau prityrę „Mėgėjų“ žaidėjai iš karto rado spragų varžovų gynyboje ir jau pirmajame kėlinyje įmušė tris įvarčius. „Trys įvarčiai – tai dar nedidelis pranašumas“, – per pertrauką „Juodupės“ komandos dvasią kėlė treneris A.Gricius…