Mugėje pristatoma jo ir bendraautorės, žurnalistės Zinos Paškevičienės, knyga „Istorijos, kurių jums nepapasakojau“. „Gimtasis…“ sveikina su kūrybine sėkme kolegą kraštietį S. Pabedinską ir knygos bendraautorę Z. Paškevičienę.

S. Pabedinsko knygoje – daugybė istorijų, netilpusių į daugiau nei 26 000 reportažų iš viso pasaulio. Neįtikėtinos situacijos, intriguojantys pasakojimai – autentiškos istorijos su tikrais veikėjų vardais. Mūsų krašto skaitytojas knygoje ras gerai pažįstamų veidų ir siužetų.

Oficialiame pristatyme rašoma: „Lietuvos nusipelnęs žurnalistas Skirmantas Pabedinskas nenori tyliai atsisveikinti su žiūrovais. Jis skaitytojams dovanoja gausybę šmaikščiu stiliumi papasakotų istorijų, nuotykių, kurie galėjo nutikti tik jam vienam.“

S. Pabedinskas ir Z. Paškevičienė knygą pristatys Vilniaus knygų mugėje vasario 20 d. (ketvirtadienį) 15 val.

Savo dvidešimtmetį atšventusi Vilniaus knygų mugė šiemet pasitinka Jono Meko mintimi „Gyventi reikia be formulių, reikia būti atviram“. Mugė kviečia ieškoti naujų atvirų saviraiškos formų, eksperimentuoti, kurti tai, kas aktualu, įdomu ir svarbu kiekvienam iš mūsų.

Mugės, pagerbiančios vieną žymiausių pasaulio lietuvių menininkų ir laisvės šauklį J. Meką, šių metų vizija atspindi renginio esmę – atvira ir be formulių, skelbianti laisvę kūrybai, veiksmui ir žodžiui. Mugė – nekasdienių susitikimų, pokalbių, nuomonių, nesibaigiančių atradimų vieta, kur laukiami visi.

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie