Redakcijos archyvo nuotr.

Prijungs ir sutaupys?

Dar 2015 m. pradėta gvildenti idėja pertvarkyti šias dvi savivaldybės valdomas bendroves, jas sujungiant, ir taip optimizuoti jų valdymą bei veiklas. 2016 m. rajono taryba įmonių reorganizavimą palaimino. Pagrindinė abiejų bendrovių akcininkė – rajono savivaldybė. Rajono tarybai pritarus, imtasi procedūrų prie didesnės AB ,,Rokiškio komunalininkas“ prijungti Rokiškio butų ūkį, prieš tai UAB Rokiškio butų ūkis pertvarkytas į AB Rokiškio butų ūkį.

Dvi bendroves sujungus į vieną, planuota, sumažės administracijos darbuotojų bei administracinių  sąnaudų (apie 45 tūkst. eurų per metus), bus racionaliau paskirstyti darbo krūviai.

Savivaldybė valdo 87,4 proc. AB ,,Rokiškio komunalininkas“ ir 70,5 proc. AB Rokiškio butų ūkio akcijų.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

azija

3
Rašyti komentarą

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
RimaLauraSmalsutis Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Rima
Rima

Žinot, ponia Aldona, sugebate tik tendencingai pilti „pamazgas“ ant komunalininko ir rašyti labai daug straipsniuose netiesos. Gal jau laikas ir komunalininkui kreiptis į tam tikras institucijas dėl nuolatinių jūsų klaidinančių straipsnių ir išsiaiškinti , kieno užsakymus vykdote. Bet kuriai žiniasklaidai šitaip elgtis negalima.

Laura
Laura

Juokingiausia šioje istorijoje samprotavimas kurią prie kurios jungti, rezultate vis vien lieka viena įmonė su abiejų įmonių turtu, įsipareigojimais ir darbuotojais. Kaip tą išaiškinti visažiniams mūsų „politikams“?

Smalsutis

Iki rinkimų kovo 3 geriau nieko nejungti, nes gali įvykti trumpas sujungimas.