blank

Kovo 4 -ąją prie Rokiškio ežero susirinko nemažai žmonių, mat čia iškirstoje 150 m eketėje vyko ištvermės plaukimas. Įveikti jį nusprendė šeši Rokiškio „ruoniai“: Rasa Šiaulienė, Večeslavas ir Sergejus Snetkovai, Viktoras Malcius, Mindaugas Nabagas ir Agnė Mackuvienė. Iš beveik pusšimčio žiūrovų tik du ryžosi įšokti į vandenį. Nors už lango kalendorinis pavasaris, tačiau šiluma nelepina. Iššūkio metu oro temperatūra siekė vos 2 laipsnius šilumos, o vandens – 3 laipsnius, tačiau tai nesutrukdė entuziastams įveikti 150 m. Pasiekę finišą visi dalijosi geriausiomis emocijomis.

Kasmet vasario mėnesį Trakuose rengiamas plaukimas lediniame vandenyje. Dalyvauti turėjo ir rokiškėnai. Renginys iš pradžių buvo nukeltas vasario pabaigai, o vėliau dėl ribojimų judėti tarp savivaldybių ir atšauktas. Tačiau mūsų krašto „ruoniai“ nusprendė surengti ištvermės plaukimą čia pat, Rokiškio ežere. Kaip sakė entuziastai, 150 m plaukimas lediniame vandenyje nebuvo fiksuojamas chronometrais, nugalėtojai nebuvo nustatomi pagal geriausią rezultatą, šio laisvojo stiliaus plaukimo tikslas – ištvermė. Tai, anot jų, didelis iššūkis, bet kartu ir kelias į progresą. Entuziastai siekia atkreipti visuomenės dėmesį į šalto vandens svarbą mūsų gyvenime. Šįkart tai tik bandymas, o kitąmet bus žiūrima rimčiau, žadėjo „ruoniai“.

Subscribe
Informuoti apie
guest
2 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Magde
Magde
2021 5 kovo 9:52

Labai atsiprasau, bet negaliu nepaklaust, jei jau taip izuliai reklamuojates: ar Rokiskyje panaikinti visi karantino reikalavimai?

Tanya K
Tanya K
2021 5 kovo 0:05

Vau vau šaunuoliai 🏆🥇🏆🥇🏆