Tadas Barauskas. J. Kačerausko nuotr.

Gegužės 2 d. tarnybą pradėjo mero pavaduotojas Tadas Barauskas. „Susipažįstu su skyrių darbu. Dvejopas jausmas: vieni sveikina sugrįžus į savivaldybę, iš kitų girdžiu užuominų, kad vicemeru dirbsiu „iki šviežių bulvių“, esą tarybos opozicija jau kurpia man interpeliaciją“, – pusiau rimtai, pusiau juokais pirmąją darbo dieną apibūdino T. Barauskas.

Po savivaldos rinkimų jį į pavaduotojo pareigas pasiūlė meras Ramūnas Godeliauskas ir tarybos dauguma, kuriai priklauso T. Barausko vadovaujami socialdemokratai, kandidatūrą palaikė.

T. Barauskas praėjusioje kadencijoje dirbo mero patarėju, bet kadencijos nebaigė dėl juodos katės, perbėgusios tarp jo ir mero. Netekęs mero asmeninio politinio pasitikėjimo pareigų jis įsidarbino vadybininku Rokiškio baseine. Nuo gegužės 2 d. baseino vadybininko pareigos laisvos. Kol kas konkurso į jas skelbti neplanuojama, nes vasarą baseinas porai mėnesių uždaromas.

Savivaldybės administracijai laikinai vadovauja Nataša Aleksiejeva, šias pareigas pradėjusi eiti pernai gegužę. Jos tarnyba baigsis, kai direktoriumi išrinktas rajono konservatorių lyderis Andrius Burnickas sulauks reikalingų pažymų iš Valstybės saugumo departamento. Tikimasi, jog A. Burnickas darbą pradės iki gegužės vidurio. Tuomet bus tvirtinamas ir direktoriaus pavaduotojas.

6
Rašyti komentarą

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
5 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
BevardisSpecialuswwwKaziukasHenka Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Bevardis
Bevardis

Neturi draugelis darbo? Ne bėda! Sukursime direktoriaus pavaduotojo etatą!

Specialus
Specialus

Tai Nataša griš pas Tarvydį?

www
www

Poniai Kaupienei reik etato tai ir bus du dir. pavaduotojai. Burnickas be Kaupienes kaip be rankų.

Kaziukas
Kaziukas

Sekmes Tadai, o tas naftalinas kurio atsikrate savivaldybe tegu puksta iki pazaliavimo.

Henka

Panašus į … ir kaip jis čia pateko…

Rinkėjas
Rinkėjas

Iš kur atsirado du direktoriaus pavaduotojai?