blank
R. Kilkaus nuotr.

Kaip sakė rajono meras Ramūnas Godeliauskas, vanduo apsėmė pastato lifto šachtą.

„Vanduo buvo pumpuojamas ne tik ketvirtadienį, bet ir penktadienį. Išsikvietėme liftus aptarnaujančią įmonę, kad įvertintų, ar vanduo nieko nepažeidė. Tik po apžiūros liftus vėl galėsime įjungti. Taigi šis penktadienis savivaldybės darbuotojams – sporto diena, proga pabėgioti laiptais“, – juokavo meras.

Tuo tarpu mieste didesnių nuostolių ar problemų nepatirta. Pasak Rokiškio miesto seniūno pavaduotojo Egidijaus Žaliausko, buvo patvinęs mikrorajonas, Respublikos gatvė, kitos žemesnėse vietose esančios gatvės, tačiau vanduo greitai nuslūgo, skambučių iš gyventojų dėl patvinusių namų ar sklypų nesulaukta.

Kaip komentavo Biržų metereologijos stoties vyriausiasis orų stebėtojas Bronius Medinis, Rokiškiui ketvirtadienį per nepilną pusvalandį teko gera birželio mėnesio dešimtadienio kritulių norma – 21,5 mm. „Vaizdžiai tariant, lyg kas būtų iš karto supylęs du kibirus vandens į kvadratinį metrą“, – juokavo B. Medinis, pridurdamas, kad Biržai liūties išvengė, pas kaimynus sausa jau kelinta diena.

Pasak orų stebėtojo, artimiausiomis dienomis dar daug kur žadami vietinės kilmės trumpalaikiai lietūs. „Jie sunkiai prognozuojami, tokie lietūs dažnai būna labai intensyvūs ir pasiskirsto netolygiai – vienoj gatvės pusėj gali pilti lietus, kitoje – šviesti saulė. Tačiau jau kitą savaitę prognozuojami sausesni orai, gal net grybštels karščio banga, todėl birželis gali būti šiltesnis už įprastą normą, tik per Jonines numatomi vėsesni orai“, – atostogautojus džiuginančiomis prognozėmis dalinosi B. Medinis.

Subscribe
Informuoti apie
guest
3 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
smalsutis
2021 11 birželio 11:56

Kada liftų ūkis buvo tikrintas pagal LR potencialiai pavojingų įrenginių priežiūros įstatymą?

Trapinas
Trapinas
2021 11 birželio 17:35
Reply to  smalsutis

Vakar

Aha
Aha
2021 11 birželio 18:25
Reply to  smalsutis

Bjaurybe dink iš čia ir apskritai kas tu toks kad čia tau visi turi ataskaitas duot bjaurastie tu