Lietuvos pašto logotipas. GR archyvo nuotr.

 

Tie rajono gyventojai, kurie iki šios savaitės nesuskubo įsirengti tvarkingų rakinamų pašto dėžučių, atsiimti prenumeruojamos spaudos, laiškų ar siuntų kaskart turės kulniuoti į paštą. Pasak „Lietuvos pašto“ atstovo spaudai Tomo Bašarovo, nors dauguma Rokiškio rajono savivaldybėje registruotų gyventojų į raginimą atnaujinti pašto dėžutes sureagavo, tačiau vis dar yra nemažai daugiabučių, kurių blokuotos pašto dėžutės neatitinka joms keliamų reikalavimų – yra sulūžusios ir nerakinamos.

Rugpjūčio 1-ąją baigėsi terminas, iki kurio „Lietuvos pašto“ klientai buvo raginami įsirengti tvarkingas gaunamųjų laiškų dėžutes. Tie, kurie į tokius raginimus nekreipė dėmesio, nuo šiol atsiimti prenumeruojamos spaudos, laiškų ar siuntinių turės eiti į pašto skyrius.

Daugiau ketvirtadienio „Gimtajame…“

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Saulius Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Saulius
Saulius

Geros būdas paštui pasipelnyti iš pašto dėžučių pardavimo. Kur nuostatai kaip atrodo netvarkinga dėžutė? Kas jas tikrins? Paštininkai? O ar turi kokį nors pažymėjimą apie baigtus mokymus kaip atpažinti netvarkingą dėžutę? Neturi? Tada už nepristatytą spaudą ar laiškus bus galima kreiptis į kitas institucijas dėl Lietuvos pašto nevykdomų įsipareigojimų (pristatyti į pašto dėžutes).