J. Kačerausko nuotr.

Pasitarė ir nusprendė

„Šventė yra švente, kaip gimtadienis. Mūsų mokyklos bendruomenė ir tėvai taip nusprendė. Juk kaip tik laisvadienis. Ar būtum mokinys, ar mokytojas, mama, tėtis,  močiutė, senelis – Rugsėjo 1-oji visiems yra šventė. Kaip gali būti kitaip“, – sakė mokyklos vadovė. Kriaunų mokyklai nuo rugsėjo tapus pradine, naujuosius mokslo metus čia pradės 13 ikimokyklinukų ir 12 pradinukų. „Bet  viską parodys rugsėjo 1-oji“, – sakė vadovė. Kriauniškiai rugsėjo 1-ąją rengs vaikų šventę, bus batutas, saldus stalas ir kitokios vaikams skirtos linksmybės. Mokytojai, anot S. Idienės, taip pat nori šventės šeštadienį, o sumokėti jiems bus galima ir duodat papildomą laisvadienį.

Mokami ir nemokami renginiai 

„Smurfų“ mokykloje Rokiškio kultūros centre mokslo metų pradžia jau šiandien 17 val. – vietoje vasarą vykusių „Vasaronių“. Kviečiami dalyvauti maži ir dideli, sesės ir broliai, mamytės ir tėveliai, močiutės ir seneliai, darželinukai, pirmokai ir dvyliktokai. L. Šepkos parke sutiksite ne tik smurfus, bet ir iš Italijos atvykusias dailininkes, pareigūną Amsį bei krokodilą iš Rokiškio sveikatos biuro.

Rugsėjo 1-ąją 14 val. Kultūros centras kviečia į nemokamą kino filmą. Paskutinį savaitgalį prieš sugrįžtant iš atostogų matysite „Šuns tikslą“.

Rugsėjo 3 d. nuo 12 iki 16 val. Krašto muziejus laukia vaikų su tėveliais, mokinukų, gimnazistų, senelių ir visų kitų, norinčių papramogauti. Muziejuje bus linksmų užduočių salelės ir prizai geriausiai jas įveikusiems. Pirmoji užduočių salele – vartininko namelis, geriau žinomas kaip Kalėdų paštas.

Kultūros centras po pirmosios dienos mokykloje taip pat kviečia į kiną. Tiesa, mokamą. Rugsėjo 3 d. 18 val. kultūrininkai siūlo linksmą kino filmą visai šeimai „Luisas ir ateiviai“.

 

 

bangenis

3
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Adda9Adda2Adda Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Adda
Adda

Ot mokykla. 28 mokiniai ir ir 7 darbuotojai. Ir būtinai vadėjos Stases reikia. Kaip Stasė pasakė taip ir yra. Koks kolektyvas?????. Va taup leŝos ŝvaistomos. O kur ŝildymo kainos.???? Apsurdas.

Adda2
Adda2

Gal ir tiek nebus 25?. Gal tik 20.geriausiu atveju. Ekonomika super. 7 darbuotojai.idomu ka Vilnius pasakytų??????

Adda9
Adda9

Manau , gal tik bus geriausiu atveju tik 18 vaikų ir 8 darbuotojos. Super. ??? Tik Rokiŝkyje taip galima. Va kaip mylim ir rūpinames vaikų gerove??? O kur valdzia ziuri. Na….. galvoju kazkas cia negerai.zurnalistu reikia.