Gediminas Kriovė sako, jog savanoriai pasirengę padėti pagalbos reikalingiems žmonėms, dėl karantino esantiems namuose. J. Kačerausko nuotr.

Savanoriai pasirengę, bet senjorai jų… nepageidauja

Už savanorių darbą atsakingas Jaunimo reikalų koordinatorius Gediminas Kriovė sakė šiuo metu turi pagalbai pasirengusių 15 savanorių. Jeigu bus didesnis poreikis, savanorių bus daugiau. „Labai stebina, kad iki šiol į savanorius pagalbos kreipėsi vos viena močiutė. Tai liudija, jog mūsų senjorai nesuvokia užkrato grėsmės – patys eina į parduotuves, vaistines, vaikšto gatvėse, parkuose. Nors reikalaujama, kad jie, kaip koronaviruso pažeidžiamiausia visuomenės grupė, liktų namuose. Ne vieno prašiau paisyti karantino. Stebina toks neatsakingas garbaus amžiaus žmonių elgesys. Ne tik savęs nesaugo, bet gali tapti užkrato platintojais – pernešti ligą vaikams, anūkams. Vaikšto po miestą, parduotuves nesijaudindami. Toks jų požiūris labai nesveikas ir pavojingas“, – dėl sunkiai valdomų senolių elgesio nuogąstavo G. Kriovė.

Savanorių, galinčių talkinti senjorams ir kitiems pagalbos reikalingiems žmonėms, yra įvairaus amžiaus: nuo 19 iki 50 metų, iš kelių rajono seniūnijų. Labai pradžiugino, jog savanoriu užsiregistravo ir Pandėlio klebonas. Savanoriai aprūpinti būtiniausiomis apsaugos priemonėmis, jie pagalbą teiks pagal nustatytus maršrutus ir privalomus reikalavimus, kad užkrato grėsmė nekiltų patiems ir pagalbą gaunantiems.

G. Kriovė primygtinai prašo senjorų nepažeidinėti karantino, naudotis savanorių pagalba. Kreiptis jo tel. 8 638 71 480 arba į savo seniūnijas.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

 

 

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie