blank

„Vakar pagrindine antrašte tapo žodis „karantinas“, bet vėlgi dar kartą norėčiau pabrėžti, kad to režimo plonybė yra dėl visuotinio kaukių dėvėjimo. Nes vienu atveju mes paliekame atsakomybę paslaugų teikėjams, darbdaviams ar kažkokioms organizacijoms. (…) Man atrodo, kad žmonės patys turi būti atsakingi, bet tai yra kitas režimas“, – žurnalistams Seime teigė I. Šimonytė.

Premjerė akcentuoja, kad sprendimas dėl karantino režimo yra daugiau teisinis klausimas, nes, anot jos, Vyriausybė kol kas nemato poreikio apriboti kokias nors veiklas.

„Apie veiklų apribojimą vakar kalbos buvo, bet tikrai tokio sprendimo Vyriausybė kol kas nematė reikalo sutarti, kad jis bus siūlomas“, – patikino ji.

ELTA primena, kad Vyriausybė neformaliame pasitarime trečiadienį diskutavo apie galimybę griežtinti kaukių dėvėjimą uždarose erdvėse.

Svarstymus įvesti karantiną sukritikavo Seimo narys Saulius Skvernelis. Politikas teigė, kad svarstymai dėl karantino įvedimo parodo, jog Vyriausybė ir valdančioji dauguma su pandemija nesusitvarko.

Savo ruožtu prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį teigė, kad Vyriausybė, vėl svarstanti griežtesnes pandemijos valdymo priemones, neturėtų gąsdinti visuomenės.

Rokmelsta
blank
Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Geros ar piktos valios pasireiškimai, stichinės nelaimės ir nekalti gamtos pokštai, pasaulio ir mūsų krašto politinio, ekonominio bei kultūrinio gyvenimo naujienos, naujų žvaigždžių atradimai ar įmintos mikropasaulio mįslės, sporto varžybos ir daug kitokių svarbių bei įdomių dalykų.
Subscribe
Informuoti apie
guest
3 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Pastabiam,
Pastabiam,
2021 25 rugsėjo 7:43

Jūs teisingai pastebėjot, kad ,,režimas,,- mėgstamiausia šios valdžios pandemijos valdymo forma…

III
III
2021 24 rugsėjo 14:02

Ji panaudojo žodį “režimas”

Smalsutis
2021 23 rugsėjo 16:46

Keista, kad neturinti medicininio išsilavinimo premjerė su bendramoksliu sveikatos ministru ekonomistu bando nukariauti virusą.