Eglės gadino garažo sienas. Pasak Rokiškio miesto seniūno pavaduotojo Egidijaus Žaliausko, kol kas iš kitų garažų savininkų raštiškų prašymų leisti pašalinti medžius negauta. V. Bičiūnaitės nuotr.

Gadino pastatą

Rokiškio miesto seniūno pavaduotojas Egidijus Žaliauskas patikino, kad leidimai pašalinti medžius išduoti į seniūniją besikreipusiems garažų savininkams. Šios eglės nuo garažų sienos augo mažiau nei metro atstumu, dėl to gadino pastatą – šakos gulė ant stogo, šlapo siena. Vadovaujantis sausio 31 d. patvirtintomis Rokiškio rajono želdynų ir želdinių apsaugos taisyklėmis, pastatus gadinančius medžius leidžiama kirsti neatlygintinai.

Prie minėtų garažų auga ir daugiau tokių eglių. Pasak pavaduotojo, kol kas iš kitų garažų savininkų raštiškų prašymų leisti pašalinti medžius negauta.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

azija

12
Rašyti komentarą

avatar
3 Comment threads
9 Thread replies
4 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
to svajoniu planetakaip visadana taisvajoniu planetato vytauto g. Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
kaip visada
kaip visada

yra „žinovų“,kurie viską supranta ir pastoviai piktinasi Kai medžiai pasodinti prie pastatų per arti…įstatymas įpareigoja juos pašalinti,net ir be atskiro savininkų prašymo ar jų sutikimo…

ilona
ilona

natūralu, kad žmonėms rūpi medžiai. Tik valdžia to nemato. Nuo Rokiškio iki Klaipėdos. Beje, visada kerta mieste legaliai. Kas čia yra gauti leidimą ar pačiai valdžiai sau išsirašyti leidimus? Pažiūrėkit kaip Šiauliuose per bulvarą prasinešė pjūklais. Ne dėl to kyla klausimų. O dėl to, kodėl iš viso reikia kirsti, kodėl nedaroma kaip civilizuotuose kraštuose ir nesaugomi medžiai pas mus? Kodėl pas mus tokie barbarai, va kyla klausimas.

Gyventojas
Gyventojas

Baikit verkšlenti dėl tų medžių pjaunamų mieste prie pastatų ar kur kliudo darbams. Vienam gražu ir gaila, o šimtui, kurie situaciją vertina realiai ir blaiviai, normalu. Tai kur tada vidurys ? Taip, medžius ir želdinius reikia saugoti, bet verkšlenti ir gailėti ten kur tikrai reikia šalinti medžius, tai jau nebelabai normalu. Žiūrėkit ir kelkit triukšmą dėl plynai kertamų miškų, ar ūkininkų plynai valonų laukų, kurie verčiami dirbama žemė, o ne ten kur visai nėra būtinumo.

vėjas
vėjas

Šia naktį prasinešiu ir galėsite pažiūrėti kiek mieste bus šakų nuo nesupuvusių medžių, o gal dar bent viena nesupuvusį medį nuversiu.

vėjau
vėjau

vėjau, ar medis supuvęs ar ne galima pamatyti atlikus paprastą tyrimą. niekas nesako kad reikia pašalinti supuvusį. brt deja, šalinami patys gražiausi ir sveikiausi.

to Gyventojas
to Gyventojas

nesutikimas su miškų kirtimu ir medžių kirtimu miestuose neprieštarauja vienas kitam. Tai sakote liepas reikėjo išpjauti Vytauto gatvėje, nes darbams trukdo? o gal dirba nemokšos, jei negali sutvarkyt šaligatvio aplink medžius? kažkaip nežinau Rokišky vietos, kur savivaldybės užsakomiems darbams netrukdytų medžiai už ES lėšas ir paskolas ant mūsų visų galvų. Tai kaip čia taip išeina, Rokiškis lakūnų miestas?

vytauto g.
vytauto g.

Gerai, kad iškirto senus medžius kurių kamienai buvo supuvę, o ne kelmai. Po šios nakties vėjo ir taip pilna gatvė šakų nuo likusių medžių ir eglė su pušim nuvirtusi.

to vytauto g.
to vytauto g.

Vytauto g. tik vienos liepos buvo vidurys papuves.

vytauto g.
vytauto g.

Taip vienas liepos kelmas buvo supuves. O kamienai ties šakomis visų, net ir beržo.

na tai
na tai

tada vadinasi, nemokantys asmenys genėjo. Lietuvoje yra tik 20 arboristų. Su genėjimu prastai.

svajoniu planeta
svajoniu planeta

„svajonių planeta“. nei medžių – tai nebus šakų; nei pensininkų, nei sergančių – nereiks sodros ir psd mokesčių. apskritai nei žmonių – nebūtų viruso, jokių ekstremalių situacijų ir jokio klapato šioj žemėj. Kiek žmonių gyvena prie upių su potvyniais, kiek žmonių gyvena kalnuose su nuošliaužom, žemių drebėjimais, kiek gyvena prie jūros su cunamiais, bet kažkodėl niekas neprašo išsausinti upių ir jūrų ir nuversti kalnų. tinginiams tai viskas kliūna.

to svajoniu planeta
to svajoniu planeta

O pats gyventum po tokiais medžiais kur per didesnį vėją kyla pavojus žmogui, namui arba automobiliui. O aš ir dabar gyvenu ir džiaugiuosi, kad iki audros Lauros juos pašalino.