Gintarė Baronienė sako, kad virusų yra labai daug, kartais jų simptomatika panaši – tokiu atveju testas labai naudingas. R. Keliuotytės nuotr.

Daugelis net nežino apie tokį tyrimą

„Susirgo vaikas ir pažįstama medikė patarė atlikti tyrimą, greitai nustatantį, gripas tai ar peršalimas. Pirmą kartą apie tokį tyrimą išgirdau. Nuvežėme karščiuojantį vaiką į rajono ligoninės priimamąjį ir paprašėme minėtą tyrimą atlikti. Teko pakovoti, kad jis būtų atliktas, nors mokėti už jį sutikome. Mums paaiškino, kad norint atlikti šį mokamą tyrimą reikia vaiką guldyti į ligoninę parai stebėti“, – patirtimi dalijosi „Gimtojo…“ skaitytoja (pavardė redakcijai žinoma).

Vis dėlto mokamas tyrimas buvo atliktas, paaiškėjo, kad skaitytojos atžalą užklupo gripas. „Gydytoja iš karto galėjo paskirti tinkamą gydymą, nereikėjo eksperimentuoti su vaistais, todėl jau po poros dienų vaikas ėmė sparčiai taisytis ir be jokių komplikacijų greitai pasveiko“, – pasakojo skaitytoja ir pridūrė, kad dabar šia informacija dalijasi su kitais, nes dauguma apie tokį tyrimą net nėra girdėję.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie