Rita Čižiūnienė (kairėje) ir Katerina Trukšnienė. Redakcijos archyvo nuotr.

„Ginkluojasi“ apsauginėmis priemonėmis ir vengia diskusijų

Asortimentas nesikeičia, smarkiai keičiasi tik bendravimo su pirkėjais įpročiai. Tokį įspūdį galima susidaryti pakalbinus Kavoliškyje gyvenančią gėlininkę Kateriną Trukšnienę. Ji prašo pirkėjų laikytis nuotolių, nesibūriuoti ir ateiti po vieną, neskubėti, nesipiktinti, kad aptarnaujama palengva, laikytis kitų nurodymų. Ruošiamasi didesniems pirkėjų srautams. Bus pastatytas prekystalis ir nuo lankytojų skiriantis skydas, daugiau dezinfekcinio skysčio ir kitų apsaugos priemonių. Gėlininkė kol kas nepriima ir naudotos taros. „Geriausia, kad žmogus turėtų sąrašą ir tiksliai pasakytų, ko nori. Pavasarį įvargsta liežuvis aiškinant daigelių savybes, bet dabar laiko diskusijoms nėra“, – tikino K. Trukšnienė.

Pavieniai pirkėjai jau dabar suka į jos kiemą, nes laikas sodinti našlaites. Lyg nujausdama, šįmet kavoliškietė jų paruošė minimaliai, bet siūlo kitokių kapinėse tinkančių gėlių. Jau vyksta prekyba agurkų ir pomidorų daigais.

Noras puošti aplinką neprapuolė

„Kaip auginome, taip auginame, asortimentas nesikeičia. Turim visko: našlaičių, pomidorų ir agurkų daigų, pelargonijų, surfinijų… Žmonės išvien skambina telefonu ir klausia, ar turėsime vienokių ar kitokių rūšių. Pirkėjai nenuvylė, nors siaučia virusas “, – optimistiškai į ateitį žiūri Gerkonių kaime (Pandėlio sen.) gyvenanti ir daigais, gėlėmis prekiaujanti Rita Čižiūnienė. Anksčiau ji prekiaudavo ir iš namų, ir turgavietėse. Karantino metu atvykstančius įsileidžia tik laikydamasi saugos reikalavimų. Jei tęsis karantinas, Pandėlio gyventojams ji žada pati atvežti užsakytų augalų.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie