Redakcijos archyvo nuotr.

Balandyje žiauriai nužudyto Rokiškio ledo ritulio trenerio, penkiasdešimtmečio Genadijaus Fitingovo žmogžudystės byla – kol kas dar pas Panevėžio tyrėjus ir prokurorus. Panevėžio apygardos prokuratūros atstovė spaudai Rasa Stundžienė sakė, jog tyrimo veiksmai dar nebaigti.

„Gimtasis…“ primena, kad balandžio 15 d. iš namų Rokiškyje išėjusio ir  kaip į vandenį dingusio trenerio intensyvios paieškos truko savaitę. Nors trenerio paskutinė buvimo vieta ir įkalčiai, kad jis nužudytas, aptikti jo pažįstamo vyro sodyboje, esančioje Stirniškio k. (Kazliškio sen.), žmogžudyste įtariamas sulaikytas vyras pareigūnams ilgai neišdavė, kur paslėpė kūną.

Suimtasis prisipažino draugą nužudęs, bet prisiekinėjo niekada neišduosiąs, kur jį paslėpė. Tačiau vėliau palūžo. Užkastas ir gerai užmaskuotas kūnas rastas netoli įtariamojo sodybos. Pro tą vietą paieškų metu buvo praėję nemažai paieškoje dalyvavusių žmonių, bet nekilo nė menkiausių įtarimų, kad būtent ten užkastas lavonas. Duobė buvo kruopščiai užmaskuota, kūnas ir žemė aplieti dyzelinu, kad kinologų šunys neužuostų irstančio kūno kvapo.

Tikimasi, kad kraupios žmogžudystės byla teismą pasieks rudenį.

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie