„Audrupio paukštynas“ firminė parduotuvė jau laukia pirkėjų. V. Bičiūnaitės nuotr.

Parduotuvė įsikūrė Taikos gatvėje esančio turgelio teritorijoje. Pirmieji pirkėjai  į eilę stojo dar prieš 7 val. ryto, nors parduotuvę planuota atidaryti tik 10 val. Esantys eilės viduryje tikino čia atėję likus pusvalandžiui iki 10 val.

Atidarymo dieną parduotuvėje buvo prekiaujama tik kiaušiniais. Jų kaina, priklausomai nuo  klasės, svyravo nuo 50 centų iki 3,60 Eur už dešimtį. Kiekvienas pirkėjas dovanų gavo dar po pakuotę kiaušinių.

Ten buvęs prekybos vadovas Marius Stasiškis prasitarė, kad pirkėjams nemokamai pasiruošta išdalinti apie 2 tūkst. vienetų kiaušinių. Pasak jo, per dvi savaites prekyboje pasirodys naujas produktas – įmonėje kepamas „Audrupio“ šakotis. Mėnesio laikotarpiu ant lentynų turėtų atsirasti ir to paties pavadinimo aliejaus bei majonezo, tik juos gamins ne pati įmonė, o partneriai. Majonezui gaminti bus vartojami  „Audrupio paukštyne“ laikomų vištų kiaušiniai. Prekiauti aliejumi nuspręsta todėl, kad norima pirkėjams suformuoti prekių krepšelį. Ateityje pasiūla dar didės. „Gavome pasiūlymą iš UAB „Lašų duona“ prekiauti kai kuriais jų produktais, tad suformuosime krepšelį iš 8 – 9  produktų“, – apie ateities planus kalbėjo M. Stasiškis ir pridūrė, kad  šios parduotuvės rokiškėnai labai laukė, mat prieš keletą metų  dėl automobilių stovėjimo aikštelės rekonstrukcijos buvo uždarytas įmonės produkcija prekiavęs kioskas.

Kad rokiškėnai pasiilgę vietinės produkcijos, liudijo nemažėjanti eilė. Laikui bėgant, joje lūkuriavo apie 30 – 40 žmonių. Pučiant žvarbokam vėjui, pirkėjai galėjo pasivaišinti šalia parduotuvės, palapinėje, kepama kiaušiniene su šonine, išgerti karštos kavos ar arbatos, paskanauti šakočio.

Parduotuvė dirbs antradienį – penktadienį nuo 10 iki 18 val., šeštadienio grafikas pritaikytas prie turgaus darbo valandų – nuo 8 iki 14 val. Sekmadienis ir pirmadienis – poilsio dienos.

Prie Dirdų

2
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
NilėKiesa Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Kiesa
Kiesa

Vien alkanos bobutės užpuolė prie kiaušinių. 🙂

niliukas

Parneš anůkams. Ar tai blogai?