Po rungtynių trumpos džiaugsmo akimirkos – priešakyje nelengvas ketvirtfinalio barjeras. N. Šiupinio nuotr.

Praėjusį trečiadienį namuose „Feniksas“ taip pat nesunkiai 93:54 įveikė Vilkaviškio „Perlo“ ekipą. Sekmadienį „Perlas“ tik pirmajame kėlinyje kiek rimčiau pasipriešino rokiškėnams. Po dviejų kėlinių „Feniksas“ turėjo jau dviženklę taškų persvarą, kurią dar labiau padidino po ilgosios pertraukos. Rokiškėnai saugų atotrūkį išlaikė iki rungtynių pabaigos ir aštuntfinalio serijoje iki dviejų pergalių Vilkaviškio krepšininkus nugalėjo 2:0.

„Fenikso“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Ignas Juškevičius, pelnęs 27 taškus. Edvinas Slapšys įmetė 18, Rokas Jankūnas – 13, Justas Merkys ir Robertas Sinkevičius po – 8, Egidijus Vilimas – 6, Karolis Kvedaravičius ir Linas Kolosovas – po 2 taškus.

Ketvirtfinalyje rokiškėnų laukia rimtas Kelmės komandos egzaminas. Oponentų komandoje žaidžia ir Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) eilę metų rungtyniavę žaidėjai.