blank
VSFOTO.lt nuotr.

– Kada susidomėjote „fitnesu“, kultūrizmu? Kokių savybių reikia kultūristui?

Svajūnas: Kultūrizmu susidomėjau vaikystėje, tiesiog pamatęs vaizdo įrašą internete. To užteko, tai mane „užkabino“ ir po truputį pradėjau domėtis šiuo sportu. Stengiuosi kiekvienais metais dalyvauti bent jau trejose varžybose. Pavyko užimti ne vieną prizinę vietą.

Šiam sportui reikia kelių savybių. Tai – valia, atsidavimas, ryžtas, disciplina, kontrolė, tikėjimas savimi ir nenumaldomas tikslo siekimas. Be jų nieko nepasieksi.

Eglė: Sportu susidomėjau prieš 3 metus. Iškart turėjau tikslą išbandyti save scenoje. Pirmas pasirodymas joje malonumo nekėlė. Iš šiandien negaliu sakyti, kad į sceną išeinu nejausdama jokio jaudulio. Šiam sportui reikalingiausios savybės yra ryžtas, noras ir nusiteikimas, ne visiems tai patinka ir ne visiems to reikia…

– Kaip sekėsi ruoštis šioms varžyboms? Ar buvote patenkinti savo forma?

Svajūnas: – Pasiruošimas vyko labai sklandžiai, galbūt dėl to, kad jau turiu patirties. Kartu su treneriu Dovydu Jokimčiumi susidėliojome visa planą ir jo laikėmės, kasdien vis kažką koreguodami. Ruošėmės daugiau nei 3 mėnesius. Esu labai patenkintas savo trenerio darbu, patarimais ir žiniomis, kurias jis man perdavė. Be abejo, esu labai patenkintas ir pasiektu rezultatu.

Eglė: Sportininkai varžyboms dažniausiai ruošiasi 6 ar 8 savaites, nelygu, koks kūnas, ar organizmas linkęs atsikratyti nereikalingų kilogramų. Lengviau yra tuomet, kai pasirenki tokį gyvenimo būdą, tada nebūna sunku ruoštis, tai tampa kasdienybe. Taip, neslėpsiu, po varžybų leidžiu sau pavalgyti, bet reikia lauku sustoti. Forma? Žinoma, esu patenkinta, bet gali būti dar geriau. Kiekvieni sporto metai kūną tik dailina, o svoris nebūtinai mažėja sportuojant.

– Kokie jūsų ateities planai?

Svajūnas: Tęsiu treniruotes, tai mano svajonė ir tai jau mano kraujyje. Dar norėčiau dalyvauti keliose varžybose, galbūt aukštesnio lygio.

Eglė: Dėl ateities sunku pasakyti, laikas parodys.

– Kam esate dėkingi?

Svajūnas: Esu dėkingas žmonėms, kurie manimi tiki ir linki man sėkmes. Dėkoju tėveliams už kantrybę ir visokeriopą pagalba besiruošiant varžyboms, draugei už besąlygiška atsidavimą, šilumą, rūpestį ir meilę. Žinoma, labiausiai esu dėkingas treneriui D. Jokimčiui už tai, kad panoro su manimi dirbti, investuoti savo laiką, savo žinias ir padėti pasiekti tokių rezultatų.

Eglė: Noriu padėkoti noriu šeimai, kuriems teko išgyventi mane šiuo pasiruošimo etapu. Ačiū jums.

naujieji
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments

Rekomenduojami video: