Visus asmeninius rekordus pagerino Airingas Jasaitis. J. Kačerausko nuotr.

Iš viso į varžybas atvyko 10 komandų ir prie štangos stojo net apie 100 dalyvių. Puikiais pasiekimais stebino ir Rokiškio sunkiosios atletikos trenerio Jono Aleksiejaus jaunuoliai.

Svorio kategorijoje iki 34 kg Ligitas Zdanevičius užėmė trečiąją vietą, dvikovėje surinkęs 54 kg. Nojus Jatužis (svorio kategorija iki 42 kg) užėmė penktąją vietą. Jis dvikovėje surinko 60 kg.

Svorio kategorijoje iki 46 kg Nedas Beinoris iškovojo trečiąją vietą (dvikovė 62 kg). Visus asmeninius rekordus pagerino Airingas Jasaitis (svorio kategorija iki 62 kg). Sunkiaatletis iškovojo pirmąją vietą, dvikovėje surinkęs 175 kg.

Ne ką prasčiau pasirodė Aivaras Žukauskas (svorio kategorija iki 66 kg). Jis taip pat džiaugėsi pirmąja vieta (dvikovė 178 kg).

Svorio kategorijoje iki 76 kg Domantas Jasudis užėmė ketvirtąją vietą (dvikovė 83 kg). Nors prizinės vietos neužėmė, tačiau pagerino asmeninius rekordus.

Tarp merginų taip pat spindėjo rokiškėnės. Visos atletės užėmė pirmąsias vietas. Svorio kategorijoje iki 35 kg Urtė Beinorytė dvikovėje surinko 36 kg. Svorio kategorijoje iki 55 kg Rasa Beinorienė dvikovėje surinko 73 kg. Svorio kategorijoje iki 70 kg Irmantės Vilimaitės dvikovės rezultatas –  95 kg.

Neoficialiai varžėsi ir senjorai. Rokiškėnas Vidmantas Pilibaitis išrovė 68 kg svėrusią štangą.

Komandinėje įskaitoje Rokiškis užėmė ketvirtąją vietą. Pirmąją vietą iškovojo Marijampolė, antrąją – Vilnius, trečiąją – Telšiai.