Antrosiose rungtynėse ant ledo kunkuliavo tikros aistros. J. Kačerausko nuotr.

Pirmosiose rungtynėse „Rokiškis“ atrodė vangiai, o svečiai į mūsų vartus pasiuntę 5 įvarčius ir iškovojo nesunkią pergalę. „Energija“ buvo gerokai stipresnė pagal smūgius į vartus (47 pieš 12) ir užsidirbo mažiau baudos minučių (6 prieš 16).

Kovos grožis atsiskleidė antrąją dieną, kai rokiškėnai rimtai kibo į atlapus čempionams. Pastarieji rungtynių pradžioje liko nesupratę, kas įvyko, mat pirmasis įvartis į „Energijos“ vartus buvo pasiųstas 37-ąją kėlinio sekundę. Pasižymėjo „Rokiškio“ veteranas  Saulius Limontas. Geros emocijos greitai neatslūgo, tas pats S. Limontas kėlinio viduryje dar kartą taikliu smūgiu nuginklavo „Energijos“ vartininką – 2:0. Po tokio šalto dušo svečiai reabilitavosi ir rokiškėnams atsakė tais pačiais dviem įvarčiais.

Antrajame kėlinyje svečiai pratęsė sėkmingo žaidimo atkarpą ir po 20 sekundžių taikliu smūgiu išsiveržė į priekį – 2:3. Skolingi neliko ir rokiškėnai, po maždaug tiek pat laiko Kasparas Falkas išlygino rezultatą – 3:3. Po taiklių smūgių į vartus komandų žaidėjai pasikeitė smūgiais tarpusavyje. Teisėjai tiek į dešinę, tiek į kairę dalijo baudų minutes. Pasibaigus grubaus žaidimo atkarpai, kėlinio pabaigoje, „Energija“ dar kartą išsiveržė į priekį – 3:4.

Atrodė, įtampa tęsis ir trečiajame kėlinyje, tačiau „Energija“ čia sudėliojo visus taškus. Per paskutinį kėlinį svečiai į „Rokiškio“ vartus pasiuntė tris įvarčius ir išsivežė namo pergalę 3:7.

Ir antrosiose varžybose „Energija“ buvo gerokai pajėgesnė pagal smūgius į vartus (50 pieš 17) ir užsidirbo mažiau baudos minučių (14 prieš 20).

„Rokiškio“ vartus saugojo Domantas Butkus, „Energijos“ – Elvinas Karla. Tai buvo paskutinės rokiškėnų rungtynės reguliariajame sezone.

Lyga paskelbė atkrintamųjų varžybų tvarkaraštį. Pagal čempionato nuostatus, atkrintamosiose varžybose žais šešios komandos, tai yra visos žaidžiančios reguliariajame sezone. Pirmąsias dvi vietas reguliariajame sezone iškovoję klubai užsitikrins vietas skirtinguose pusfinaliuose ir galimą susitikimą tik finale. Likę keturi klubai atkrintamąsias pradės nuo ketvirtfinalio ir du laimingieji po jų prisijungs prie pusfinaliuose savo varžovų lauksiančių ekipų. Pirmosiose dviejose atkrintamųjų varžybų stadijose (ketvirtfinalyje ir pusfinalyje) bus žaidžiama iki dviejų pergalių, finale ekipos kausis iki trijų pergalių.

Ketvirtfinalių kovos vyks kovo 3–8 d., pusfinaliai – kovo 10–15 d., o finalinės aistros kunkuliuos – kovo 18–27 d.