Rokiškio ledo ritulininkai pirmieji įmušė įvartį, tačiau rimčiau pasipriešinti Lietuvos čempionato lyderei Elektrėnų “Energijai” negalėjo. Mūsiškiai nusileido varžovams 1:7. Rokiškėnų gretose pasižymėjo Simas Sakaitis.

Tuo tarpu Juodupės komanda Vilniuje nugalėjo Elektrėnų “ESSM 2000” ekipą 5:1. Pirmajame kėlinyje triskart pasižymėjo juodupėnai. Įvarčius mušė: dukart Rokas Bazys ir kartą Artūras Katulis. Antrajame kėlinyje abi komandos apsikeitė įvarčiais. Mūsiškių gretose pasižymėjo Vaidotas Rastenis. Paskutiniajame kėlinyje pasižymėjo A. Katulis.

Rytoj, sausio 10 d. Elektrėnų “Energija” egzaminuos Juodupės komandą. Rungtynių Juodupėje pradžia – 10 val. Sirgaliai kviečiami palaikyti mūsiškių.