Perbėgėliui – kliūtys

Komisijos pirmininkas opozicijos turima siūlymo privilegija galėjo būti pakeistas metų pradžioje, kai pasikeitė tarybos valdančioji dauguma. Jau anksčiau komitetų posėdžiams buvo teikiama S. Mekšėno kandidatūra, bet komitetuose vieningo palaikymo nesulaukta. S. Mekšėnas į tarybą pateko su koalicijos „Už laisvę augti“ vėliava, bet nuo jos atskilo.

Lapkričio 30 d. tarybos posėdžiui jis vėl buvo teikiamas į komisijos, atsakingos už korupcijos savivaldybėje užkardymą, pirmininkus. Bet matuotis vadovo kėdės jam nereikės – kandidatas nesulaukė tarybos daugumos palaikymo.

Motyvai

Kodėl S. Mekšėno kandidatūra į šias pareigas – ne pati tinkamiausia, poziciją pirmasis išdėstė komisijai kol kas vadovaujantis Stasys Meliūnas. Jis savo bendravardžio teiravosi atskleisti Velniakalnyje vykdyto „Velykalnio“ asociacijos, „Maximos“ ir savivaldybės projekto užkulisius. S. Meliūnas klausė, ar S. Mekšėnas, būdamas šio projekto vykdytojas, rajono tarybos narys, nesupainiojo viešųjų ir privačių interesų bei etikos, nes dalį darbų pirko iš savo šeimos narių?

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

sostinė

13
Rašyti komentarą

avatar
8 Comment threads
5 Thread replies
8 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
HenkaGailaVickaPensininkėManau Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Henka

Kokiu i Vagonio komiteta prisirinko :). Antrame ture bus Godeliauskas su Barausku

Henka

A čia tas kur nuo STT pabėgo, o draugeliai po to ištraukė ir paaukojo Jočį…

Petras
Petras

Tikra tiesa dokumentus ruošė juridinis sk. (Godeliauskas), nes Jočys buvo pasodintas ne dokumentus rašyti ir skaityti o pasirašinėti… Pakišo draugelį ir tiek…

Gaila
Gaila

Gaila, kad mūsų meras paskubėjo sudarant rinkimų komitetą. Nepasisekė su Tadu Barausku, o čia pašonėje kitas tarybos narys keliantis įtarimus.

Pensininkė
Pensininkė

Išlindo yla iš maišo. Iniciatyva graži, tik ponas nepraleido progos pinigėlį paimti.

Vicka
Vicka

Mieliunioks matyt ne viska is popieriaus perskaite, taip ir liko neaiski supuokliu samatine verte. Vaizdelis toks , kad Meksenai dovanojo, gal ir ne visas supuokles, bet dali tikrai… Pries keliant triuksma reiketu susiskaiciuoti, o Meliuniokui mokslai ne kaip sekesi… Gal galetu Taryboje pagarsinti 8 klasiu baigimo diploma, gal tik Petras Griškevičius blogiau mokesi Rokiskio rajone…

Petras
Petras

Meksenas ne Tarvydis nemegsta girtis ( sakyti, kad dali dovanojo) ir neleistinais budais reklamuotis…

Manau
Manau

Gėda už tokį tarybos narį, kuris pirkdamas prekes iš savo šeimos verslo nemato tame jokių interesų konflikto. Tokiu atveju yra du atsakymai: 1. Esi kvailas ir nesupranti kas yra interesų konfliktas, 2. Esi naglas ir net suprasdamas, kad netinkamai pasielgei, visiems įrodinėji, kad kakutis nėra kakutis, o yra šokoladas. Abiem atvejais šis žmogus neturi būti tarybos nariu. Manau, kad šiuo atveju yra antras variantas, o kodėl nebūti naglu, kai turi tave užstojančius Vagonį, Čepulį, Keraitienę ir Vilimas.

Renata
Renata

Tik visi tiek padarykite, kaip Gerb. Mekšėnas padarė, tai miestas ir miesteliai žybėtų. O ką padarė gero tie, kurie keikė per tarybą? Parodykite jų nors vieną gerą darbą( Tarvydžio, Girštauto. Meliūno)

Nuomonė
Nuomonė

Norėjote pasakyti padarė gero savo šeimai, pirkdamas paslaugas iš šeimos verslo?😀

Manau
Manau

Gėda už tokį tarybos narį, kuris pirkdamas prekes iš savo šeimos verslo nemato tame jokių interesų konflikto. Tokiu atveju yra du atsakymai: 1. Esi kvailas ir nesupranti kas yra interesų konfliktas, 2. Esi naglas ir net suprasdamas, kad netinkamai pasielgei, visiems įrodinėji, kad kakutis nėra kakutis, o yra šokoladas. Abiem atvejais tokiam žmogui ne vieta taryboje. Manau, kad šiuo atveju yra antras variantas, o kodėl nebūti naglu, kai turi tave užstojančius Vagonį, Čepulį, Keraitienę ir Vilimą.

Nuomonė
Nuomonė

Kai išgirdau šiandien Maximos projekto vykdymo užkulisius, net išsižiojau. Jeigu S.Mekšėnas mano, kad jis pasielgė gerai, pirkdamas paslaugas iš savo šeimos, tai jis labai klysta. Kaip tarybos narys turėtų išmanyti kas yra viešieji ir privatūs interesai. Ir toks žmogus negali vadovauti Antikorupcijos komisijai. Tie, kurie jį šiandien gynė: A.Čepulis, A.Vagonis ir kiti, kurie balsavo už. Žmonės atsirinkit balsuodami.

Petras
Petras

Ne Meksenas atskilo nuo koalicijos, o koalicija (tiksliau T.., Mas…) pradejo veikti pagal savo seimininku nurodymus (is rytu)… Mek.. greit perkando kam jie atstovauja…, kad taip rinkejai melagiukus ivertintu… Pastate pagoniska palapine ir mano, kad tauta jau isdure…