15min.lt nuotr.

Beveik 6 proc. pagausėjo ir apskritai ketinančių Seimo rinkimuose atiduoti savo balsą gyventojų skaičius.

Naujienų agentūros ELTA užsakymu rugpjūčio 22–rugsėjo 4 dienomis atliktos rinkos ir viešosios nuomonės tyrimų kompanijos „Baltijos tyrimai“ apklausos duomenimis, daugiausia per praėjusį mėnesį paaugo būtent Lietuvos socialdemokratų partijos reitingai. Už juos teigė ketiną balsuoti 13,3 proc. respondentų, kai tuo tarpu liepos mėnesį tokių buvo 9,4 proc.

Kaip savo prioritetą Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą nurodė 14,3 proc. apklaustųjų (liepos mėn. – 15,2 proc.), o už konservatorius planuoja balsuoti 13,8 proc. respondentų (liepą už TS-LKD planavo balsuoti 12,9 apklaustųjų). Įvertinus paklaidą, abi partijos konkuruoja dėl lyderių pozicijos.

Toliau reitingų lentelėje rikiuojasi Darbo partija su 8,3 proc. palaikymu (liepos mėn. – 7,4 proc.), Liberalų sąjūdis su 6 proc. populiarumu (liepą – 5,4 proc.) ir partija „Laisvė ir teisingumas“, kuriuos palaiko 5,4 proc. respondentų (liepos mėnesį tokių buvo 5,6 proc.).

5 proc. rinkiminio slenksčio, apklausos duomenimis, neperlipa Centro partija-tautininkai, Laisvės partija ir Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga, kuriuos palaiko 2,9 proc. apklaustųjų, taip pat – „socialdarbiečiai“ su 2 proc. palaikymu, Krikščionių sąjunga, už kuriuos balsuoti planuoja 0,6 proc. respondentų, Kartų solidarumo sąjunga-Santalka Lietuvai, kurios populiarumas siekia 0,5 proc. ir Nacionalinis susivienijimas su 0,2 proc. palaikymu.

Prie Dirdų
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments