J. Kačerausko nuotr.

Netrukus miesto centras bus dar gražesnis – jį papuoš šeši didžiuliai gėlių vazonai. Miesto seniūnas Arūnas Krasauskas „Gimtajam…“ teigė, jog keturis  vazonus miestui padovanojo AB „Rokiškio sūris“, o du pirko miesto seniūnija. „Miesto aikštė šiais vazonais turėjo pasipuošti kiek anksčiau, tačiau viskas užtruko – vazonai atgabenti tiesiai iš Bulgarijos. Ten ir pagaminti. Artimiausiu metu bus pasodintos gėlės“, – informavo seniūnas.

Anot A. Krasausko, vieno vazono kaina – 2500 tūkst. eurų.

azija

3
Rašyti komentarą

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
HahaahaNelson Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Haha
Haha

Idomu kiek ilgam 😀

aha
aha

nu jo… reali kaina 9894 e visų šešių, gaminta Vokietijoje. Bulgarijoje, įvertinus šalių ekonomikų skirtumus ir kainas, na niekaip negalėtų būti brangiau :))))) reikėtų kitokių čia tyrimų. O kitas dalykas, ar tikrai Rokiskiui tokių vazonų labai jau reikėjo ir negalima lėšų būtų naudingiau visuomenei panaudoti?

Nelson
Nelson

čia yra reali mažmeninė šio vazono kaina http://www.monarda.lt/index.php?route=product/product&product_id=9099 perkant didesnį kieki ji būtų dar žemesnė. Kaip sugebama brangiau nusipirkti? Siūlau visada padaryti makro tyrimą ir pasidomėti rinka, prieš darant užsakymą.