Savivaldybės nuotr.

Pasak jos,  Rokiškio „Spiečiaus“ veikla domisi ir kitos savivaldybės, kuriose tokio centro dar nėra, bet planuojama jį steigti. „Toks kitų įvertinamas rodo, kad tampam pavyzdžiu“, – sako R. Uginčienė.

Nuo nemokamų darbo vietų iki konsultacijų

2023 m. Rokiškio bendradarbystės centre „Spiečius“ buvo organizuojami 3 ciklų informaciniai renginiai. 1-asis skirtas smulkaus ir vidutinio verslo plėtrai, 2-asis – „Nuo amato link verslo“ ir 3-ojo ciklo renginiai – jaunimui. „Informacinius renginius dalyviai įvertino 4,57 balo iš 5“, – sako R. Uginčienė.

Pasak Rokiškio „Spiečiaus“ koordinatorės, dalyviams taip pat buvo rengiami mokymai ir veiklos pagal atitinkamas programas. „Verslo akceleravimo programoje spietiečiai ugdė savo verslumo kompetencijas, mentorystės programoje savo patirtimi dalijosi ir plėtoti verslą jaunimui padėjo patyrę verslininkai.  Ypač populiarūs yra bendruomenių susitikimai, kuriuose jaunimas tarpusavyje dalijasi žiniomis, patirtimi, sulaukia patarimų iš kolegų. Dar ką labai vertina spietiečiai – tai galimybę „Spiečiaus“ erdvėje gauti nemokamą įrengtą darbo vietą, kurių turime penkias, taip pat galimybę čia dirbti savaitgaliais, rengti darbo susitikimus. Ir dar kas labai populiaru – nemokamos verslui konsultacijos“, – sako R. Uginčienė.

Sėkmės pavyzdžiai

R.Uginčienė pasidžiaugė, kad dalyvavimas „Spiečiaus“ veiklose prisideda prie jaunų verslininkų sėkmės ir verslo plėtros. Kaip pavyzdį ji nurodė jauną verslininkę Justiną Vingrienę, Rokiškyje įkūrusią grožio paslaugų verslą, jauną ūkininkę iš Biržų rajono Tomą Duderienę, turinčią „9 ūkis“, kuriame augina daržoves ir jas raugina, rokiškiečius menininkus Ligitą ir Astą Keraičius, įkūrusius elektroninę parduotuvę ir sėkmingai plėtojančius internetinę prekybą savo kūrybos darbais, Neringą Vaikutę, Laibgaliuose įkūrusią kepyklėlę, Miglę Rijkhoek, atidariusią vintažinių dekoro daiktų parduotuvėlę Rokiškyje ir daugelį kitų.

Bendrai vertindami centro veiklą, 92 proc. dalyvių teigė, kad dalyvauti „Spiečiuje“ rekomenduotų ir kitiems.

Savivaldybės inform. 

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Rok
Rok
2024 18 sausio 8:58

Jėga-skaidrių pristatymo pasižiūri….ir verslinykas.

Rekomenduojami video: